Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Psikiyatri Tedavisi Görmek

Rüyada psikiyatri tedavisi görmek neye çıkar?

Merhaba rüyamda hastanede psikiyatri servisinde yattığımı görüyorum. Hastahane çok temiz ve güzel. Yemek saatine 5/10 dk kala lavaboya büyük abdestimi yapmaya gidiyorum ve o sırada iki bayanda tuvalette oluyor, onlara el yardımıyla baskı uyguladığımda dışkımı daha hızlı yaptığımı söylüyorum. O sırada yemek saati diye ses geliyor ve gözümün önüne yemekler geliyor, masa gibi tezgahın üzerinde birbirinden nefis yuvarlak hamur işleri var ve yine yuvarlak hamur işi tatlı fakat her çeşitten 5/6 adet var ve hastalar sadece tek bir tane alabiliyor. Lavabodan tuvaletimi yapamadan çıkıp, yemeğe yetişmek için koşuyorum ve bir tek 1 kase cips kalmış, sinirleniyorum, odama gidiyorum ve üzerimde gizlediğim telefonla annemi arayıp yemek isteyeceğim fakat bir iki genç hasta odama girip “yemek kalmadı diye bu kadar üzülmene gerek yok” diyorlar. Ben o arada telefonu göğüs arama sıkıştırmış oluyorum ve “ne üzülmesi ya” diyorum ama sinirliyim, onlar üzüldüm sanıyor.

Sonra hemşire bizi dışarı çıkarıyor bir dere gibi bir tarafı yol ve uzun demirle sarılı dere kenarı, ben o taraftayım, karşısı orman ve orada yolda yürüyorum fakat dere çok mu çok güzel ve tertemiz, berrak görünüyor. Bir ünlü oraya gezmeye gelmiş ona “şu yolu yürüyün 500 metre falan sola dönünce dere içine gidiyor yol ve muhteşem orası, oradan gidin çok güzel” diyorum.

Rüyada psikiyatri tedavisi görmek yorumu

Aslı merhaba, rüyanızın ana teması rüyada psikiyatri tedavisi görmek olup ikinci önemli unsuru ise bunun bir hastanede geçmesidir. Rüyada hastane görmek sayfasında anlatıldığı gibi hastane görmek veya rüyada hastanede olmak iyileşmeye işaret olup, hayatın günlük akışında biraz geride durmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin sizi aşırı yoracağını simgeler.

Rüyada psikiyatri tedavisi görmek rüya sahibinin gerçek hayatta çevresinde olup bitenleri anlayamadığını veya bazı şeylerin anlamsızlığı nedeniyle şaşkın duruma düştüğünü anlatır, kesinlikle bir rahatsızlık belirtisi değildir.

Rüyada tuvalete gitmek rüyayı gören kişinin üzerindeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığını simgelerken, tuvaletini yapamadan oradan ayrılmak ise kişinin bu yüklerden kurtulmanın çaresini bulamadığını gösterir. Bakınız rüyada tuvalet görmek tabiri.

Rüyada hamur işi yemekler görmek veya hamur işi yemek rüya sahibinin çevresinden, çalışıyorsa amirlerinden, öğrenci ise öğretmenlerinden büyük bir takdir alacağına ve bunun sonunda kendini iyi hissedeceğine işarettir. Ancak yemek kalmamış olması aslında sizin beklediğini takdiri almadığınızı ve bunun sizde üzüntü (veya öfke) yarattığını anlatmaktadır. Yemekte sadece bir kase cips kalması ise sizin şu anda içinde olduğunuz yalnızlığı simgelemektedir ki rüyada cips görmek yalnızlık sembolüdür.

Rüyanın sonunda yer alan olaylar ise sizin gerçek hayatta daha fazla beğenilmek veya takdir edilmek istediğinizi, şu anda içinde olduğunuz ortamdan uzaklaşmak istediğini ifade etmektedir.

“Rüyada Psikiyatri Tedavisi Görmek” için bir yanıt

Rüyada psikopat birilerini görmek ne demek
ruyamda bir okulun bahcesine benzer biyerde kalabalik bir toplulugun arasindayim bana sanirim burda calisiyorum ve isimdende menunum ama surekli pisikopat insanlar kavga eden insanlar oluyor burada bana dusman olan birini hatirliyorum surekli kuyumu kazmya calisan birini ayni zamanda bulundugumuz yerde bi arkadasimin kopegi var oncesinde hicbir sikinti yokken bir anda beni tanimiyomus gibi bana saldirmak icin atak yapio beyaz renkte pitbula benzer bi kopek sonrasinda kosarak kaciyorum bahce duvarinin kenarinda duran agacin ortalarina kaadar tirmaniyorum. fakat kopek beni isirmak icin haddinden fazka sircriyor bende herseferinde kafsina vuruyorum yere dusuyor bunu defalarca yapinca agacin yanindki bahce duvarina dogru geciyorum yanima birisi gelio diyorum beni taniyodu neden saldiriyorki bana oda bana sence neden diyor nedenini bilmiyorum sonrasinda kopegin sahibi arkadasim duvarin assagisinaa geliyor buyuk bi isporta el arabasiyla konusuyoruz biraz o isi birakmis oluyorum istememe ragmen tabi. sonra bi adam geliyor bahcenin disindan sanki isci topluyor sen sen sen diyerek benimle birlikte bikac kisiyi alip is gotturuyor bir arabadayiz dusunuyorum belki cok kolay bi istir cabuk bitiririz diye. en son tarla gibi biyere geliyoruz burda sanki kurbanlik koyunlar var isimiz buy sanirim diye dusunuyorum adam koyunlari farkli bi sekilde kesiyor agizlarina bicagi dayayip dillerin arkadsina dogru kaydiriyor ve koyunlar sirt ustu yatiyor bi sure gectikten sonra adam bana uzaktan buyuk bi et parcasi gosteiyor bende yeriz acim diorum sonra ekmak varmi diye soruyorum yok diyor birazini ayirirmisiniz anneme goturmek istiyorum diorum tamam olur diyor eti yemiyorum ama sonrasinida hatirlamiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir