Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Psikolog Görmek

Rüyada psikolog görmek ne demek?

Rüyamda kendi evimdeyim evde halam, kuzenim, babam falan var, evin içinde katmer ve yemek yapıyorlar galiba, yemek olduğu kesin ama hamur işi mi yapıyorlar onu pek hatırlamıyorum, daha sonra ben kuzenimle tartışıyorum, kuzenim psikolog olmak istiyor ancak dersleri iyi değil, bende psikolog olmak hakkında bir şeyler söylüyorum, ailemden biride “boşuna konuşmayın nasıl olsa olmaz” diyor.

Rüyamın yorumunu alabilir miyim? 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim.

Rüyada psikolog görmek yorumu

Berna merhaba. Rüyada katmer görülmesi rüya sahibinin stres, gürültü ve sorunların az olduğu bir hayat sürmeyi tercih ettiğini ifade ederken, ileri zamanlarda mutlaka köy, kırsal ya da sayfiye yeri yada bir tatil bölgesinde yaşamak ve yaşlanmak gibi bir hayali olduğunu anlatır. Kısaca kalabalık ve gürültüden uzak kalmak arzusunu temsil eder. Rüyada yemek yapmak hayallerinize kavuşmaya, dileklerinizin kabulüne işaret ederken aynı zamanda gerçek yaşamınızda yeni sorumluluklar, yeni roller üstleneceğinize bunun sizi mutlu edeceğine delalettir.

Rüyada kuzen görmek, kuzenini görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Onunla tartışmanız ise aslında sizin yaşamınızda eskiden gelen bazı sıkıntılar olduğunu ve onları çözmek için biriyle konuşmaya ihtiyaç duyduğunuzu göstermektedir.

Rüyada psikolog görmek rüya sahibinin entelektüel ve bilge yönünü geliştirmek istediğini simgeler. Rüyada psikolog olmak veya psikolog olduğunu görmek sert davranışlarınızı bırakmanız, daha anlayışlı olmanız gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir