Rüyada Psikopat Görmek

Rüyada psikopat birini görmek ne demek?

Sahilde bir kafede oturuyorum. Yanımdaki kim hatırlamıyorum ama yakınlarım olduklarını biliyorum. Gökyüzünde kocaman bir alev topu görüyorum. Yaklaştıkça meteor olduğunu anlıyorum.

Yanımızdan geçip kafenin hemen arkasına düşüyor. Ne kıvılcım ne patlama hiçbir şey olmuyor. Bu rüyanın başında başka bir rüyamı hatırlamıyorum. Japon psikopat bir erkek arkadaşım olduğunu hatırlıyorum. Bayan 31 yaşında Bekar.

Rüyada psikopat görmek tabiri

Seda merhaba,

Rüyada kafede oturmak şu anda bir sebeple gergin olduğunuzu ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuzu simgeler. Rüyada meteor düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder. Bu iki bilgi bir arada değerlendirildiğinde sahip olduğunuz idealist düşüncelerin sizi yorduğunu gösterir ve o güzel düşüncelerin günün genel alışkanlıkları, eğilimleri ile uygun düşmediğini ifade eder.

Rüyada psikopat birisini görmek rüyayı görenin çevresinde hak yolundan sapmış, nefsine yenilmiş ve şeytana uymuş birinin varlığına rivayet edilir. o kişiden uzak durmak gerektiğine işaret ederken aynı zamanda o kişiye uymak durumunda rüyayı görenin de makbul olmayan bazı yollara girmesi, iyilikten uzaklaşıp kötülüğe kapılması ve başının ağrıması ihtimali olduğunu temsil eder.

Rüyada psikopat olduğunu görmek çok önemli bir rüyadır ve rüyayı görenin beyninde kendisiyle ilgili gerçekten uzak, saçma sapan olaylar veya hayaller kurup, bu boş şeylerle ilgilenerek zaman ve para kaybı yaşadığını simgeler ve artık gerçek yaşama dönüp , gerçeklerle yüzleşmek gerektiğini, kendisi ve ailesi için yararlı şeylerle uğraşmaya başlaması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada saplantı görmek, saplantılı olmak bir iş için kimi zorluklar olduğunu ve biraz beklemeniz, sabretmeniz gerektiğini işaret eder. Saplantı sabit fikir, fikri sabit, idefiks anlamındadır.

9 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir