Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Psişik Güçler Görmek

Rüyada psişik güçler görmek neye delalet eder

2 yıldır rüyalarımda bakışlarımla cisimleri havaya kaldırdığını, istediğim yöne hareket ettirebildiğimi, kendimi havaya kaldırıp istediğim yere havada gidebilirken ve geleceği gördüğünü görüyorum. Bazende cinler, sık olarak ta karabasanlar görüyorum özellikle diğer taraf ile ilgili rüyalar, melekler, şeytanlar, cennet, cehennemle ilgili rüyalar görüyorum bir kerede Allah ve meleklerini görmüştüm ne anlamı olabilir bunların ?

Psişik rüyalar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız büyük bir hayal gücüne, yaratıcı zekaya sahip olduğunuzu ifade eden bu rüyalar aynı zamanda sahip olduğunuzun güçlerin farkına varmanız gerektiğini işaret edebilir. Lütfen bahsettiğiniz; cin, karabasan, ahiret yaşamı, melek, şeytan, cennet ve cehennem terimlerin rüya tabirlerini birer bire inceleyin. Size faydalı olabilecek en azından yol gösterebilecek bilgilere ulaşabilirsiniz.

“Rüyada Psişik Güçler Görmek” için 3 yanıt

tam olarak hatırlamıyorum, hatırladığım kadarıyla rüyamda birileriyle birlikte bir adama karşı güç kullanıyoruz ellerimde mavi ışıklar çıkıyodu ve o ışıklarla adamı uzaklaştırmaya çalışıyduk adamın olduğu yerde de alev gibi bişeyler vardı sanki.daha sonrada gri bir yavrı kedi gördüğümü hatırlıyorum buda çok büyük ihtimalle başka bir rüya ne anlamlara geliyo söyleyebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Rüyamda Çok tuhaf bende sağ elimin ustunde ufak cisimlerin havalandığını bunu yaparken güc uyguladığımi hissedebiliyordum bakışlarımla insanlara bi şeyler yapabiliyordum ve benimde yanımda gri renkli bi yavru kedi vardı hic yanimdan ayrılmıyordu her yere peşimden geliyordu orda bir kiz cocuğu vardı oda kara kediye dönüsebiliyordu yada yanindamı geziyordu hatırlamıyorum bana sende cadısın dedi

Beste merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında sahip olduğun ancak farkına varmadığın bazı yönlerinin farkına varman ve onları faydalı konularda değerlendirmen gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir