Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada pus görmek

Rüyada pus görmek neye işarettir?

Rüyamda babamlar amcamlar hep birlikte kalabalık bir evdeyiz, teröristler bizim evin orayı sarmışlar ve polisi aramak istiyorum, telefonlar çalışmıyor. Dışarısı karanlık ve havada yoğun bir pus var, babama “bu pustan yararlanıp yararlanıp evden kaçalım, güvenli bir yere gidelim” diyorum, babam “hayır evden çıkmayalım” diyor. Bir süre sonra askerler geliyor ve çatışmaya giriliyor, ben evdeki tüm küçük çocukları alıp çatı katına çıkarmaya çalışıyorum, yaralı ölü görmedim ama silah sesleri fenaydı, rüyamın etkisinde kaldım, bu rüya ne anlama geliyor? yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada pus görmek yorumu

Ayten selam, gördüğün rüyayı ülkede ve ülkemizin etrafında yaşanan çatışmaların tetiklediğini düşünüyorum hele hele çatışma bölgelerinde veya yakınlarında yaşıyorsanız bu ihtimal daha da güçleniyor. Eğer bu faktör söz konusu değilse o zaman aşağıdaki açıklama geçerli olabilir.

Rüyada terörist görülmesi rüyayı gören için hayal kırıklığı yaratan veya şiddet eğilimlerine yol açan bazı olayları işaret eder. Gerçek yaşamda size bir hayal kırıklığı yaşatan durum ile karşılaştığını ya da sizi öfkelendiren bir olaya tanık olduğunuzu temsil eder. Rüyada pus görmek ya da puslu hava bazı ön yargılar, tutumlar veya başka bir olumsuz duygudan kurtulmak için bir teşebbüste bulunmanız gerektiğini işaret eder. Rüyadaki çatışma ise sizin dışınızdaki kişilerden kaynaklanan ve size yansıyan bir dedikoduyu veya bir iftirayı işaret ederken aynı zamanda bu durumun sizi oldukça rahatsız ettiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir