Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada pusula görmek

Rüyada pusula görmek neye gelir?

Rüyamda eşimle birlikte yeşillik bir alana gitmişim ama yüksek yerler, oradan bakınca denizi görebiliyorum ve 4 tane gün doğusu vardı, elimizde eski püskü pusula şaşırıyor tam yönü gösteremiyordu, denizin üstünde yansıma vardı ve daha sonrasında büyük dalgalar çıkıyor, bir yakınımızın oğlu ve kendisi orada ama onlara bir şey olmuyor dalgalar git gide büyüyordu.

Rüyada pusula görmek yorumu

Güllü merhaba, bana göre rüyanız, gerçek yaşamınızda halletmeniz gereken dört sorun olduğunu, bunları birer birer çözerek huzur ve feraha ereceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada pusula görmek bilinçaltınızın size gösterdiği bir yol olabilir, hayatınızın gittiği yönü yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini işaret eder. Pusula kullanmak, pusulada yön bulmaya çalıştığınızı ancak bazı sebeplerle bunda zorlandığınızı ifade eder. Bozuk pusula görmek ya da batı, doğu, güney ve kuzey yönleri ayırt edemediğini görmek çevrenizdeki insanların hayat tecrübelerini dikkate almak gerektiğine işarettir. Denizdeki sev dalgalar konusunda dalga rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir