Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Radar Görmek

Rüyada radara yakalanmak ne demek?

Rüyamda uzun zamandır görmediğim küs olduğumuz amcamla birlikte düğün salonu gibi bir yerden çıkıyoruz, amcam oldukça alkollü ve ehliyeti yokmuş, arabada çok hızlı gidiyoruz, ileride radar kontrolü varmış, bir trafik polisi durmamız için ikaz ediyor fakat amcam duruyormuş gibi yapıp kaçıyor, daha sonra arabayı bırakıp koşarak kaçmaya başlıyoruz, amcam kaçıp kurtuluyor ben polise yakalanıyorum bunun anlamı nedir ?

Rüyada radar görmek yorumu

Rüyada trafik polisi görmek günlük hayatta bir tutum değişikliğini gösterir. Rüyanın derin analizi ise bu değişimin sonunda bazı yeni şeyler öğrenip bilmediği konularda kendini geliştireceğine, acemi olduğun bazı olaylarda tecrübe kazanacağına, böylece hayatta daha donanımlı hale gelip, hayattaki sorunlarla daha kolay baş edeceğine işaret eder.

Rüyada radar görmek iç görü ve sezgilerinizi simgeler. Bu rüya aynı zamanda bir bilinçaltı mesajı vurguluyor olabilir. Rüya sahibi kişinin hırsının kurbanı olmamak için arzuların kontrol altına almayı öğrenmesi aksi takdirde haklı durumda olmasına karşın haksız görüneceğine delalet eder. Rüyada radara yakalanmak rüyayı gören kişinin öfkesini kontrol etmesi gerektiğine yorumlanır, öfkeyle oturanın ve zarar ile kalkacağını bilmesi gerektiğine rivayet edilir. Bu rüya yorumu polis radarı, araç radarı, gemi ve uçak radarı içinde geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir