Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Radyoaktif Madde Görmek

Rüyada radyasyon neye işarettir?

Ben lise dörde gidiyorum ve staj görüyorum, rüyada her zamanki gibi servisteyim, daha sonra iniyorum ve şirkete giriyorum, asansör gibi bir şeye biniyorum, biraz daha küçüğü, tek başıma biniyorum ve aniden aşağı iniyorum, bir yerden tutunuyorum sanki üstü açık gibi, sonra tekrar yukarı çıkıyorum, çok hızlı çıkıyorum sanki uçacak gibiyim, daha sonra iniyorum ve karşımdaki kadın bana “bu asansör değildi, alt katta radyasyon mu bir şey varmış oraya inince hasta olunacağını ve kurtulmak içinde ameliyat olunması gerektiğini” söylüyor, oranın müdürü geliyor ve bana “ben yardım etmem, ameliyat 75.000 tl” diyor. Ben iş yerindeki ablaya söylüyorum “ben hasta olmuşum, ameliyat olmazsam ölecekmişim ama ben 1 hafta sonra üniversite sınavına gireceğim” diyerek ağlıyorum “üniversite sınavına kadar ameliyat olmam lazım” diyerek ağlıyorum .

Daha sonra orada bir başkan gibi biri var, o iş yerinden bir abiyi övüyor, bende o sıra ağlıyorum, hala üniversite sınavı derdindeyim daha sonra ( bu ikinci rüyamı yoksa devamı hiç bilmiyorum ama ) kuzenim , dedemler , annemler , halamlar hep birlikte bir otobüsdeyiz ve kuzenimin elinde silah var, silahı birine doğru tutuyor, vuracak yani, sonra elinden alıyorlar silahı, bu sefer ikinci bir silah çıkarıyor, daha sonra biz otobüsten iniyorum, bir tane yol var oradan ilerliyoruz, karşımıza sisli mi dumanlı mı bir yer içinden ilk önce mor renkli canavar gibi kocaman bir şey çıktı, daha sonra kenarından da 4 tane kadar koyunlar çıktı, biz oradan kaçtık, otobüse tekrar bindik, daha sonra giderken abimi orada bırakmışız sonra geri dònüyoruz ancak abim ağaçtan bir şeyler almaya çalışıyor, sonra ortadan kayboluyor, sonra dedem mi biri “kara rüya görüyor abin” diyor, bende telefonumdan kara rüya nedir diye araştırıyorum, tek aklımda kalan 4 dakika bir rüya olduğu. 19 ve 23 arası yaziyordu. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada radyoaktif madde görmek tabiri

Muazzez merhaba, hakkında detaylı bilgi verdiğin için teşekkür ederim. Rüyalar ancak bu şekilde anlamlı açıklanabilir, yapılan hem sizin işinize yarar hem biz yaptığımız işten zevk alırız.

Üniversite sınavı ülkemizde insanların hayatını çok fazla etkileyen bir konudur (maalesef), sınav stresi, heyecanı gençlerimizi perişan etmektedir. Sizde bu sıkıntılı milyonlarca gençten birisiniz ve sizi gibi stresli insanların bu tür rüyalar görmesi gayet normaldir.

Gördüğün rüya hakkında detaya girmeden kısa ve net açıklama yapacağım. Birinci bölümde yaşadığın olaylar gerçek hayatında duygu ve düşüncelerinin dalgalanması simgelemekte, büyük bir kaos yaşadığını temsil etmektedir. Buradaki baskın unsur radyasyon – radyoaktif malzeme olup;

Rüyada radyoaktif madde görmek veya rüyada radyasyon bulaşması günlük yaşamda bastırılmış duyguların bilinciniz ve yaptıklarınız üzerinde olumsuz etkisi olduğunu gösterir. Bu duygular ve sorunlar kısa süreli olup, uzun vadede size zarar vermeyecektir manası taşır.

Son bölümdeki olaylar ise bu sıkıntı, dert, stres karşısında sığınacak, güvenecek bir yer, kişi arayışını simgelemekte ve adres olarak aileni işaret etmektedir ve onların desteği ile işlerinin yoluna gireceğini göstermekte, onların sevgi, şefkat ve desteği ile tüm sıkıntıları aşacağını göstermektedir. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir