Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Radyoaktif Saldırı Görmek

Rüyada radyoaktif saldırı neye çıkar?

Bu rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum, çünkü aldatılmış, gergin ve çok umutsuzum. Sabaha karşı gördüm. Kızımla beraber yabancı bir yerdeyiz. Sonradan Avusturya olduğunu anlıyorum. Kızım arabanın içinde kapı sonuna kadar açık şekilde otururken ona seslenip çağırıyorum. Çok paniğim çünkü sığınağa girmemiz gerekiyormuş. Radyoaktif saldırı olacak diyorum. Onun elinden tutarak birlikte sığınağın aydınlık beton merdivenlerinden aşağı iniyoruz. Aşağıda bir sürü insanlar ve gölgeleri var. Etraf karanlık. Ne yaptıklarını tam anlamıyorum ama rüyada aklıma gelen düşünce Müslüman olduğumuz için çekinmemiz gerektiği. Sonra aniden uyandım. Son kısmı kabus gibiydi. Şimdiden teşekkür ediyorum. Hayırlı günler diliyorum.

Rüyada radyoaktif saldırı görmek tabiri

Filiz selam, Rüyada yabancı bir yer görmek veya orada olmak rüyayı gören ruhunun bir nedenle sıkıldığını, bir an önce içinde olduğu bu durumdan kurtulmak, kendini güvende hissetmek istediğini temsil eder. Hakkınızda bilgi vermemişsiniz (özellikle kızının yaşı vb.) ancak kapının sonuna kadar açık olması bu sıkıntılardan kurtulmak için fırsat olduğunu anlatırken radyoaktif saldırı olacağını söylemeniz uyanık yaşamda yapmayı çok istediğiniz bir şeyin tekrar gözden geçirmek gerektiğini çünkü bunun aslında sizin için büyük bir risk taşıdığını anlatmaktadır.
Rüyada sığınak görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında kendisini korkutan, derin endişeler yaşamasına sebep olan bazı gelişmelerin varlığına yorulur. Sığınağa girmek veya sığınakta olmak günlük yaşamınızdaki bazı endişeleriniz karşısında korunma duygusu eksikliğini, kendini güvende hissetmediğini, başınıza her an bir kötülük geleceğini düşündüğünüzü işaret eder. Rüyanın sonu ise sahip olduğunuz değerlerin kıymeti bilip, ona göre davrandığınızda tüm sorunları aşacağınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Radyoaktif Saldırı Görmek” için bir yanıt

Çok teşekkür ediyorum size. Uyarınız için teşekkürler Umarım yanlış şeyler yapmam. Bu arada ben 44, kızım 13 yaşında. Unutmuşum yazmayı İyi günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir