Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Raf Görmek

Rüyada raf görmek neye işarettir?

Bu rüyayı geçen sene ramazan ayında iken görmüştüm. Rüyamda amcam ile birlikte İstanbul‘a gidiyoruz. Birden bir patlama oluyor, yangın çıkıyor. Sonra ben dışarı çıkıp yürüyorum. Kendimi İmamı Rabbani hazretlerinin türbesinde buluyorum. Burada etrafı geziyorum. Kitaplık raflarında bulunan incil vs. kitaplara göz atıyorum. Daha sonra kendimi caminin içinde görüyorum. Önümde duran adam bana dönüp şöyle dedi “Uy imama, Dur kıyama”. 23, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada raf görmek yorumu

Abdullah merhaba, rüyalar genel olarak vaktinde daha anlamlı olurlar. Geçmişte görülen rüyaların anlamı pek doyurucu bilgi vermeyebilir. Görmüş olduğunu rüya hayatınızda ani bir değişilik olacağını ve bu ani gelişme sonucu yaşamınızın manevi yönündeki bazı soru işaretleri, arayışlar konusunda sonuca ulaşıp, huzura kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada İstanbul’a gitmek rüyayı gören kişinin kişisel ilerleme bakımından mükemmel bir gelişme içinde olduğunu gösterir ve gerçek hayatta ne yaptığını iyi bildiğini, entellektüel zekasının güzel çalıştığını, mutlu bir aileye sahip olduğunu ifade eder ve bunların kıymetini iyi bilmek gerektiğini anlatır. Rüyada patlama duymak günlük hayatta sizi heyecanlandıracak belki de biraz şaşırtacak, beklemediğiniz bir haber almaya işaret eder. Rüyada yangın çıkması hayattaki değişimin simgesi olup bu değişimin sizde biraz zorluk çıkaracağını, belkide yoracağını, sıkıntılar yaşayabileceğinizi temsil ederken yangında ölüm olmaması bu değişimin hakkınızda uzun vadede hayırlı olacağını gösterir. Rüyada türbe görülmesi içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder. Bu rüya rüyayı gören kişinin maneviyatının çok yüksek olduğunu, aldığı duaları hak ettiğini, yaşamı boyunca hep hayırlı şeyler yapacağını işaret eder, ata yadigarlarını ya da anıları ömrünün sonuna dek saklayacağını, buna önem verdiğini gösterir, anıları hep taze tuttuğunu ve geçmişi hiç unutmadığını ve yaşadığı tatlı acı her ne duygu varsa onları hatırlayacağını simgeler.

Rüyada raf görmek hayatınızın güzel bir şekilde ve mutlu olarak devam etmesi için işlerinizi düzen koymak ve zamanı iyi değerlendirmek gerektiğine işaret eder. Boş raf görmek şanslı olmadığınızı ve üzülmek, dolu raf rafların dolu olması, isteklerinizin gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Rüyada rafa bir şey dizmek veya rafı düzenlemek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bazı işleri yoluna koymaya çalıştığını temsil eder. Rüyada göz, kitaplık, peştahta, sergen, tabaklık, terek terimleri de benzer anlamlar taşır.

“Rüyada Raf Görmek” için bir yanıt

Rüyada rafta duran gül desenli peçete görmek
Rüyamda iki katlı ağzı açık bir raf var. Raf demirden olup içinde 100′ lük peçetelerden vardı. Peçetelerin rengi beyazdı. Bu peçeteler evimizde kullandığımız kağıt peçetelerden idi. Peçetenin naylon kısmı açılmış üzerin den biraz alınmıştı. Bende peçeteden iki tane aldım, geride peçetelerden epey kaldı. Peçetelerin üzerinde beyaz gül deseni vardı. Desen belirgindi. Gülün sapı beyaz ve kısa idi. Ben peçeteyi öyle görünce çok mutlu oldum. Sevindim. Aynı peçeteden anneme de verdim. Yorumunuzu bekliyorum. Ruh halim; Üzgün ve kalbi kırılmış hissediyorum. Ailemle tartışıyorum hiç mutlu değilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir