Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Rahibe Görmek

Rüyada rahibe görmek neye yorulur?

Bu rüyada kıyamet kopuyordu, ben gerçekten küçücük enerji parçacıkları dışında bir şey göremiyorum, her tarafta şimşekler çakıyor, yıldırımlar düşünüyor, yer yarılıyor, her şey yanıyordu. Ben etrafa doğrudan bakmak doğru olamaz, etraftaki kıyamet enerjisi çok yüksek diyordum onun çok güçlü olduğunu hissediyorum. Ben fiziksel olarak oradayım ama sanki ruhum mevcut değil. Bu zihinsel işkence gibi geliyor bana. Sonra rüyamda gözlerimi bir hastane gibi yerde açıyorum, uzağa bakmak istiyorum göremiyorum, o güçlü  ışıklarda gözlerimin zarar gördüğünü anlıyorum ama yakını görebildiğime seviniyorum fakat bir taraftan da acaba ben öldüm mü diye korkuyorum.

Ben birini görmek, birinin sesini duymak için bir saat kadar bekliyorum ve her saniye bir bin yıl gibi geliyor. Sonra odaya melek yüzlü bir rahibe giriyor, seslenmek istiyorum sesim çıkmıyor, rahibe dolapta ilaç gibi bir şeylerle uğraşıyor, onu çaresiz ve hayran hayran izliyorum. Sonra yanıma geliyor, ona “ben neredeyim? öldüm mü? yaşıyor muyum?” diyorum. Gözleriyle (telepatik bir şekilde) sen öldün diyor. Bu rüyayı anlatmak çok zor, ancak bu kadar yazabildim. Lütfen cevap verir misiniz? 31, Erkek, Bekar, Yönetici.

Rüyada rahibe görmek yorumu

Rüyada rahibe görmekSedat merhaba, gördüğün rüya senaryo çaresizlik olarak adlandırılan ve kişinin bir konu hakkında kendini çaresiz hissettiği andaki davranışlarının canlandırıldığı bir rüya çeşididir.

Rüyada kıyametin başlaması, şimşekler, yıldırımlar, her yerin yanması gerçek hayatında hedeflerine ulaşmak için aşman gereken engeller karşısında kendini güçsüz, yetersiz ya da çaresiz hissettiğini temsil etmektedir. Rüyanızda en ilginç nokta Müslüman bir insan olarak öldüğünüzde karşınızda bir hoca, hacı, imam, şeyh veya başka bir Müslüman din adamı yerine Hristiyanlık dininde olan bir rahibe görmenizdir ve bunun incelenmesi gerekir. Sanırım bu yaşadıklarınız yada şahit olduklarınızla ilgili bir konu ve bunu ancak kendiniz bulabilirsiniz.

Rüyada rahibe görülmesi rüyayı gören kişinin dünya nimetlerine fazla önem verdiğini, yaşamın manevi yönünde bazı sıkıntılar yaşadığını simgeler, maddi meseleler ile bu kadar kafa yormamak ve yaşamınıza yeni bir düzen vermek, düzgün şekilde yaşamak gerektiğine işarettir.

Rüyada başrahibe görmek iş yaşamınızda kimi tatsız olaylar yaşayacağınızı ve bu olayı amirlerinize rapor edeceğinizi gösterir. Rüyada gülümseyen ve merhametli bir başrahibe ile karşılaşmak gerçek dostlar ve hoş umutlar ile çevrili olacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir