Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Amcayı Görmek

Rüyada rahmetli amcayı görmek ne demektir?

Iyi günler dileyerek gördugum rüyamı size yazmak istiyorum. Hayırlara vesile olur insallah. Rüyamda çok sevdigim 12 sene önce rahmetli olan amcamı diri gördüm. Bir pastaneden kıymalı börek istiyorum ama börek yanmış, kömür gibi siyah olmuş. “Bunu istemiyorum peynirli ya da patatesli verin” diyorum “tamam” diyor ama hala bana yanmis börek sarmaya çalışıyor. Dukkanin sahibi arkadaşımın esi olduğu için israr edemiyorum ama sirada bekliyenler arasında rahmetli amcamı göruyorum, onu görunce “gitmem gerek zamanim” yok diyorum ve böregi almadan cikiyorum.

Amcamin oraya beni korumak için geldigini biliyorum, yakında zorlu bir sinavim oluçak ve amcamin manevi desteginin benimle olduğunu hissediyorum. Sevgili amcacigim ve babacigim ikinizinde ruhu sad, mekaniniz cennet olsun. (Amin)

Rüyada ölen amcayı görmek yorumu

Merhaba, rüyanızın iki ana unsuru var; rahmetli amca ve kıymalı börek.

Rüyada rahmetli amcanızı görmeniz yaşadığını özlemleri, ona olan hasretinizi simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Rüyada ölen birini, ölmüş birini görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur.

Rüyada börek görmek Sahip olduğunuz hoşgörü, tensel haz ve memnuniyet ifade eder. Ancak size yanmış börek, yanık börek verilmesi ve sonuçta sizin börek almaktan vazgeçmeniz, gerçek yaşamınızda sizin mutluluk ya da memnuniyetinizi engelleyen bir şeyler olduğunu göstermektedir. Rüyanın unsurları: rahmetli amca, kıymalı börek, börek almak, yanmış börek.

“Rüyada Rahmetli Amcayı Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda yaklaşık 2 ay önce ölen amcamı gördüm. Bize gelmişti ona neden öldün seni çok özlüyorum dedim bana gülümseyip sıkıca sarıldı. sarılırken ben onun sıcaklığını hissettim içimden hani ölmüştü canlı gibi sıcacık diyorum o kadar hissettim ki etkisinden kurtulamıyorum cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir