Rüyada Ölmüş Olan Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş olan anneyi görmek ne demek?

Merhaba, bu babamın gördüğü bir rüya ancak babamı ve beni çok etkiledi sizlere danışmak istedim. Babam bizim köy taraflarında tepelerin arasında deniz olmayan bir yerin deniz olduğunu görmüş. ve denizde bir teknede bulunan 2-3 kişi görmüş tekneleriyle beraber bir o tepeye bir bu tepeye takılıp duruyorlarmış.

Onların hırsız olduğunu ona bir korucu söylemiş.  Sonra onları izlerken hemen ilerisinde 5-6 ay kadar önce vefat eden rahmetli babaannemi (annesini) görmüş, babaannem oturmuş tek başına tavuk kızartıyormuş. Babama yalnız olduğunu söylemiş.  Yardımcı olursanız sevinirim, bu rüya neyi gösterir? Rüyada rahmetli anne, ölmüş olan anneyi görmek neye çıkar? Allah’a emanet olun.

Rüyada ölmüş olan anneyi görmek nasıl yorumlanır?

Babanızın rüyası kimi endişeler taşıdığını, çevrenizde size güven vermeyen kimi kişiler olduğunu işaret etmektedir. Babanızın rüyada ölmüş annesini ( babaannenizi ) sağ olarak görmesi korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Sonuç olarak içinizdeki bu endişe ve korkuları yakında üzerinizden atacaksınız anlamını taşımaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir