Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Anne İle Sohbet Etmek

Rüyada rahmetli anne ile sohbet etmek neye çıkar?

Rüyamda rahmetli annemi gördüm. Annem ile eskisi gibi sohbet ettik. Onunla aramız her zaman iyi idi. Hayattayken birbirimizi hiç kırmadık. Rüyada yine öyleydik. Bana İstanbul’da sahile yakın bir ev kiralamış. Evi görmedim. Şimdilerde oturduğum evin çok geniş bahçesi var. Çalışma odamdan bahçemi, gülleri, ağaçları ve çimi görürüm. Annemin kiraladığı evden böyle bir görüntü göremez mişim, ama bana uygun bir evmiş. Biraz burukluk duydum. Bunların manası nedir? Teşekkür ederim.

Rüyada rahmetli anneyle sohbet etmek neye yorulur?

Sinem merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana teması rahmetli anneni görmek ve onunla sohbet etmek olup, onun dışındaki olay, unsur ve durumlar sadece senaryo zenginliği için oluşturulmuş bölümlerdir.

Rüyada rahmetli anneyi görmek, ölmüş annenize olan sevgi ve özlemini gösterirken, rüyada ölen anneyi görmek alternatif olarak onu kaybetmiş olmanın acısıyla başa çıkmanın yolunu henüz bulamadığını ve elinizde kalan sevdiklerinizi de kaybetme korkusu taşıdığını ifade eder. Bu çeşit rüyalar insanın kendisini yalnız hissettiği, yoğun umutsuzluk duygusu yaşadığı yaşam zamanlarında sık görülmektedir.

Rüyada ölmüş anneyle sohbet etmek neye işarettir derseniz bunun açıklaması uyanık hayatınızda annene doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir. Rüyada ölü anne ile konuştuğunu görmek, bir tür konuşma gereksinimi simgesidir. Gerçek hayatta konuşmak, kendini ifade etmek çok önemlidir. Kendini iyi ifade edemeyen, duygu ve düşüncesini doğru anlatamayan insan mutlu ve başarılı olamaz. Anne ile rüyada konuşmak gerçek yaşamın konuşmak, iletişim, haberleşme sıkıntıları hakkında bilgi verebilir.

“Rüyada Rahmetli Anne İle Sohbet Etmek” için 3 yanıt

Rüyada ölmüş anneyle konuştuğunu görmek
Dün geceki rüyamda ölmüş annemi gördüm, onunla konuşuyorduk ve rahmetli anneme “başaracak mıyım” diye soruyorum, bana “evet ilk defa sana güveniyorum” diyordu. Ben bir mana çıkaramadım, acaba annem ne demek istedi?

Rüyada rahmetli anne, kayın valide ve kayın pederini görmek
Vefat eden annemin, kayın validemin ve kayın pederimin yeşilliği olan bir yerde yanlarında idim, beyaz büyük bir otobüsle bir yere gidilecekmiş, görümcem varmış, beni annemlerin yanında bırakıp gitmişler bende gidecektim. “Otobüs nerede” derken uyanmışım. Bu ne anlama gelir?

S.a hocam ruyamda rahmetli annemi gordum ve konusuyodum ben ona hergun 3 ihlas 1 fatiha okuyodum bunlarin sana faydasi varmi dedim annemde cok az faydasi var guclu degil dedi kabir azabi cektinmi dedim yok dedi bana rahattim dedi yasadigi yeri gosterdi ama hatirlayamiyorum nasil yer oldugunu bunu aciklarsaniz hocam tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir