Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Annenin Mesajını Görmek

Rüyada rahmetli annenin mesajını görmek nedir?

Merhaba, annemi defnedeli 4 gün olmuştu, bir akrabamız annemi rüyasında görmüş. Rüya şöyle; annem kapıyı çalıyor, akrabamız içeri buyur ediyor, “yok girmeyeceğim sana bir şey söylemeye geldim” diyor. Ablamın adını söylüyor, eşinin adını söylüyor, damadı için “o bir kitap alacaktı o kitabı hemen alsın” diyor.

Sonra benim adımı ve eşimin adını söylüyor, eşim için “o ramazanda bir çocuk sevindirecekti, hemen yapsın” diyor ve gidiyor. Benim eşim kadir gecesinin ertesi günü büyük bir trafik kazası geçirmişti. Ona sordum “annemle böyle bir konu konuştunuz mu” diye “hayır” dedi.

Yardımcı olur musunuz ne anlama gelir. Biz kendimizce bir kuran alıp bir dostumuza verdik ve bir gereksinim sahibi çocuğun okul kıyafetlerini aldık. Eksik bir şey yaptık mı başka bir anlamı var mıdır merak ediyorum. Gönderen Serap. Rüyanın ana unsurları: rahmetli annenin mesajı, ölmüş anneden mesaj almak.

Rüyada rahmetli annenin mesajını görmek tabiri

Serap merhaba, Akrabanızın rüyası önemli bilgiler içermektedir.

Rahmetli annenizin ablanız ve damadı için söyledikleri, annenizin onlar hakkında ( ablanız ve eşi ) hayatın kimi alanlarında kendilerini geliştirmeleri gerektiğini düşündüğünü ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Sizin hakkınızda söyledikleri ise çok daha derin anlamlı. Anneniz; sadakayı, yardımı, hayırı eksik etmemenizi sıkı sıkıya tembih etmektedir. Eşinizin ile anneniz arasında böyle bir konuşma geçmiş olması gerekmez. Annenizin “o ramazanda bir çocuk sevindirecekti, hemen yapsın” demesi semboliktir. Benim bir ağabeyiniz olarak son söyleyeceğim sadaka, hayır, yardımı ve duayı eksik etmeyin.

Annenizin sizi ne kadar sevdiğini buradan da görebilirsiniz. Size öteki dünyadan mesaj gönderiyor ve siz rencide olmayın diye başkaları ile duyuruyor. Allah rahmet eylesin. Lütfen düşünceniz ve gelişmeleri aşağıdaki yorum kısmına yazar mısınız?

“Rüyada Rahmetli Annenin Mesajını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada vefat etmiş annenin kızdığını görmek
Dün gece şöyle rüya gördüm ve çok etkisinde kaldım, rüyamda evde erkek arkadaşım var ve zil çalıyor, kapıyı açıyorum ve vefat etmiş annem geliyor, bana “kızım, oldu mu şimdi” diye kızıyor, fakat annemin yüzüne baktığımda, erkek gibi kirli sakal var ve bende anne sen “tıraş mı oldun” diyorum, bu ne manaya gelir? lütfen yorumunuzu bekleyeceğim teşekkürler.

Rüyada ölmüş annenin elini görmek
Annem 19 yıl oldu vefat edeli, bu gece benim evdeymiş gelmiş güya, komşular bana gelmiş annemin elini hamile bir komşum var o gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir