Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Anneyi Diri Görmek

Rüyada rahmetli anneyi diri görmek neye delalettir?

Dün gece beni çok etkileyen bir rüya gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Rüyamda 12 yıl önce kaybettiğim annemle birlikteydim. Sokakta arka arkaya sıra sıra dizilmiş bir sürü beyaz plastik sandalyeler var. Annemle birlikte arka arkaya o sandalyelerde oturuyoruz. ben 1. sıradayım önüm açık annemse tam arkamda. Yanıma kocaman beyaz bir çoban köpeği geliyor. Çok güzel ve sakin bir köpek. Gerçek hayatta çok severim ama korktuğum için kolay kolay dokunamam. Ama rüyamda köpeği seviyorum. Köpek üzgün ve korkmuş.

Sonra sandalyenin üzerinden atlayarak arkaya annemin kucağına geçiyor annem normalde çok korkar ve asla hayvanlara dokunmazken rüyamda köpeği kucağına alıp göğsüne bastırıyor. Başını okşarken bir yandan da “korkma korkulacak bir şey yok” diyor. Bundan sonra da uyandım. Bu neye işarettir? İlginize teşekkür ederim.

Rüyada rahmetli anneyi diri görmek neye yorumlanır?

Didem merhaba,

Rüyada rahmetli anneyi görmeniz konusunda geniş bilgiyi rüyada ölen anneyi görmek rüya yorumları sayfasında inceleyin. Aynı şeyleri tekrarlamamak için yeniden yazmıyorum. Rüyanızın ilginç tarafı gördüğünüz beyaz plastik sandalye çoban köpeği ile ortaya çıkan olaylardır.

Rüyanızda sandalye görmeniz bir işe başlamadan önce oturup düşünmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır veya sadece dinlenmeye olan ihtiyacınızı ifade eder. Renginin beyaz olması hayra işaret ederken malzemesinin plastik olması kararınızı ileride şartlara göre değiştireceğinizi göstermektedir. Lütfen rüyada sandalye görmek sayfasını okuyun.

Rüyanda çoban köpeği görmeniz, gerçek yaşamda ağırbaşlılık, bağlılık, sadakat temsil eder. Nu konuda detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Rahmetli Anneyi Diri Görmek” için 2 yanıt

Gerçekte küs olduğum arkadaşımla yoldu yürürken yüksek bir yerde ölmüş olan annemi gördüm, bana el sallıyor gülüyordu, bende o ara yanımdaki arkadaşıma “bak sende görüyor musun, annem orada” diyordum ama o görmüyordu, daha sonra yolda durduğumuz için annem eliyle git işareti yaptı ve uyandım

Rüyada ölmüş annesinin bir şey söylediğini görmek
Rüyamda ölmüş annemi gördüm, başında kırmızı örtü ile gülümseyerek bana dogru geliyordu, bir şeyler söyledi anlamayamadım, bir anda korktum, dua okumaya başladım o sırada annem kızımı gördü “burada o odaya yerleşmiş, yeri orası, hep burada” dedi. Bu ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir