Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Anneyi Görmek

Rüyada ölen anneyi görmek ne demektir?

Rüyamda rahmetli annemi gördüm. Eskisi gibi sohbet ettik. Aramız her zaman iyi idi. Birbirimizi hiç kırmadık. Yine öyleydik. Bana İstanbul’da sahile yakın bir ev kiralamış. Evi görmedim. Rahmetli ağabeyim için kiralanan eve yakınmış. Şimdilerde oturduğum evin çok geniş bahçesi var. Çalışma odamdan bahçemi, gülleri, ağaçları ve çimi görürüm. Annemin kiraladığı evden böyle bir görüntü göremez mişim ama bana uygun bir evmiş. Biraz burukluk duydum. Ama eve taşındığımı görmedim. Gönderen Hayri.

Rüyada rahmetli anneyi görmek tabiri

Hayri Merhaba, rüyanızın ana teması rahmetli annenizi görmeniz, onun iyi olduğunu görmenizdir. Bence ev kiralama konuları simgedir. Rüyanızla ilgili geniş bilgi rüyada ölen anneyi görmek rüya tabirleri sayfasında bulunmaktadır. Lütfen inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Rahmetli Anneyi Görmek” için 2 yanıt

Rahmetli anneyi rüyada görmek
Merhaba, Annemi beyin damarlarında tıkanıklık sebebiyle kaybettim.
Dün gece rüyamda annemi görüyorum yatarken, kardeşlerim hemen yanımda, aramızda uzun bir koridor var birbirimize bakıyoruz, tam ona doğru yürümek isterken genç bir erkek yolumuza çıkıyor ve bizi durduruyor, “korkmayın artık annenizin sağ gözü görüyor” diyor, ve bizi geri gönderiyor. Biz bunu duyunca seviniyoruz ama buruk bir şekilde geri dönüyoruz.
Yorumlar için teşekkürler, Saygılarımla

Birsen merhaba,
Sizin rüyanız da yorumlanmayan, sevdiğini kaybetme rüyasıdır. Sevdiklerini kaybeden insanlar sık sık onları rüyalarında görürler. Bu acı ve özlemin ifadesidir. Sonra bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir