Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Rahmetli Baba İle Uçtuğunu Görmek

Rüyada rahmetli baba ile uçmak ne demektir?

Rüyamda 15 yil önce vefat etmis babami goruyorum. Buyukadadaki evimize gidecekmisiz. babam diyor ki “ucarak gidelim”, yanyana ucmaya basliyoruz, sohbet ederek denizin ustunden ucarak gidiyoruz, ruzgar bizi bir yelkenli gibi goturuyor. sonra birden ruzgar duruyor, babama “ruzgar durdu dusecegiz” diyorum, “ziyan yok nasilsa altimiz deniz, kalanı yuzerek gideriz” diyor. yavasca denize iniyoruz, deniz hafif dalgali, yuzerek adaya variyoruz. Evde utu yapiyorum, babam halen yaşamakta olan anneme” ne kadar paramiz var” diyor, annem sayiyor “7 bin 500 liramiz var” diyor babam da e”h iyiymis epeyce paramiz var” diyor.

Bir zamanlar bir kac yil yanımda kalan, şu anda annesi ile yaşayan küçük kızı goruyorum. elimdeki bos sut sisesini ona verip “bunu tut, ayakkabıni baglayacagim” diyorum. bir merdivenin basindayiz. küçük kız sinirle siseyi firlatiyor sise paramparça oluyor, diyorum ki “ben sana tut dedim bak simdi bu parçalar başkalarını yaralayacak”. inip kirik sise parcalarini topluyorum. Daha sonra iki erkek arkadaşımı goruyorum eve gelmisler, yerlere minderler koyuyorum, onlara “siz oturun ben isim bitince gelecegim” diyorum. Ruyamin son kisminda uc tane toplu igneyi agzima almisim birini yutuyorum, çıkarmaya calısıyorum ama olmuyor, “eve gideyim ekmek ici yiyeyim de zarar vermesin” diyorum, hatirladiklarim bunlar, acaba ruyam ne anlama geliyor? Gönderen: Füsun

Rüyada rahmetli babayla uçtuğunu görmek yorumu

Füsun merhaba, rüyanız oldukça değişik mekanlarda ve farklı konularda geçiyor, ancak hem mekanlar hem konular birbiriyle çok uyumlu ve sanki hayatınızın bir yansıması gibi görünüyor. Buradan çıkan mesaj umarım size faydalı olur.

Rahmetli babayı görmeniz sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade ederken onula birlikte uçmak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Denizde yüzmek iş hayatında başarı ve seyahat anlamına gelirken yüzerek çıktığınız ada ise Beklemediğiniz bir yerden bir kazanç imkanı ortaya çıkacağını işaret etmektedir.

Evde ütü yaptığını görmek ve rüyada para konusu geçen bölüm ise uyanık hayatınızda parasal durumunuzu yoluna koymak için çaba sarf ettiğinizi ve maddi anlamda bir iyileşme yaşayacağınızı simgelemektedir.

Rüyanızın üçüncü bölümü, hayatınızda arkadaş ve dost seçiminde dikkatli olmanız gerektiğini, onlardan nankörlük görmenin size acı vereceğini ifade etmektedir.

Rüyada toplu iğne görmek ise çok önemli olmayan bir olayın canınızı biraz sıkacağını ancak bunun size zarar vermeyeceğini simgelemektedir. Rüyanın ana unsurları: havada uçtuğunu, uçmak, deniz, yelkenli, hafif dalgalı deniz, denizde yüzdüğünü, ütü yaptığını, para, küçük kız, süt şişesi, ayakkabı baglamak, şişe kırılması, cam kırıkları, erkek arkadaşlarını, yer minderi, toplu iğne, iğne yutmak, ekmek yemek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Rahmetli Baba İle Uçtuğunu Görmek” için 2 yanıt

Rahmetli babayı özlemek
Merhaba, babamı kaybedeli uzun yıllar oldu ve onu çok özledim, içim yanıyor bazen, ölmüş babamı nasıl görürüm? Bir fikri olan var mı?

Sevgili Aşkın,
Her şeyi Allah’tan istemek lazım, bunun için canı gönülden Allah’a yakarıp, ondan yardım istemelisin, inan her şey dilediğin yönde gelişecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir