Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Babaanneyi Görmek

Rüyada rahmetli babaanneyi görmek neye işaret eder?

Selam, yaklaşık 1 buçuk ay önce babaannemi kaybettik ve hep babamın rüyalarına giriyor. İlk rüyasında direğin yanında oturmuş ve gençleşmişti, babama bakmıştı. Sadece son rüyasında babamdan boncukları istemiş ve babaannem babamı boğmaya çalışmış, babam uyanmış nefes nefese kalmıştı. Acaba neden olabilir çok korkuyorum 4 ay önce nenem vefat etmeden önce ben bir rüya gürdüm babaannem ölüyordu ve babamda ardından üzüntüden ölüyordu.

Rüyamda Allah geçinden versin ama inanılmaz kafama takılıyor, içim hiç rahat degil bilgilendirirseniz sevinirim. kadri21

Rüyada rahmetli babaanneyi görmek neye yorumlanır?

Babanızın rüyaları ve sizin rüyanız konusunda kesinlikle endişe edecek bir şey yok. Babanızın rüyaları sadece onun çektiği acının yansımasıdır çünkü sevdikleri kişileri kaybeden insanlar onları anlamsız olarak, sık sık, değişik şekillerde onları görürler ve zamanla bu rüyalar azalır, anlamlı hale gelirler. Sizin rüyanız ise oldukça negatif enerjinin olduğu bir ortamda bulunduğunuzu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Rahmetli Babaanneyi Görmek” için 3 yanıt

Slm ruyamda rahmetli babannemi gordum yatiyorduk birden bicaklar makaslar ucmaya basladi ustumuze dogru sonra onlari elimizle yakalayip camdan disariya atim daha sonra uyandim ve korktum etkisinde kaldim anlamini cozemiyorum tesekkurler

Ölmüş babaanneyi rüyada görmek
Merhabalar, babaannemi 1 buçuk sene önce kaybettim. Ona fazlasıyla bağlıydım. Sık sık rüyamda görüyorum.
En son geçen hafta gördüm. Babaannem gelmiş bizim oturma odamızda koltukta yatıyordu. Gördüm ve yanına gittim ağlamaya başladım. “Babaannem senin cenazende çok kötüydüm çok ağladım bir daha gitme” dedim. “Ne halde olduğunu gördüm kızım gitmicem bidaha” dedi. Resim çekinelim dedim, çektim resimlerde ben çıktım ama o gözükmüyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

Leyla merhaba,
Rüyada ölen birisini, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir