Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Babadan Mesaj Almak

Rüyada rahmetli babadan mesaj aldığını görmek nedir?

Bir akrabamız rüyasında vefat eden babamı görmüş, ablamın kiminle evlendiğini, mutlu olup olmadığını, abimin askerliğinin ne kadar kaldığını sormuş ve yakın bir zamanda yeğeni vefat etmişti, onu merak etmemesini söylemiş “kolumun altında” demiş, diğer kolunun altına da çocuklarımdan biri gelsin demiş ( umarım hayırdır ). Bu neye delalet eder?

Rüya temaları ölmüş babayı, ölüyle konuşmak

Rüyada rahmetli babadan mesaj almak tabiri

Rüyalar rüyayı gören kişiye göre yorumlanır dolayısıyla bu rüya yorumu o akrabanız için geçerlidir ve “rüyada ölmüş bir yakını ile konuşmak” olarak özetlenebilir.

Rüyada ölmüş biriyle konuştuğunu görmek değerli bir rüyadır ve ölmüş anne, baba, eş gibi yakınlarla konuşmak bazen özel anlamlar taşımak, uyarı ya da tavsiyelerde bulunmakla birlikte genel anlamda sizin bir arayış içinde olduğunuzu, çoğu zamanda ilahi bir mesaj – yardım almak, yol gösterici birini bulmak arzunuzu simgeler. Rüyada ölen yakını ile konuşmak ise çoğu zaman ikaz veya öneri içerir ve bunları dikkate almak gerekir.

“Rüyada Rahmetli Babadan Mesaj Almak” için bir yanıt

Merhaba dün gece rüyada eski erkek arkadaşımı gördüm, şöyle ki rüyamda onunla mesajlasıyorum ama onun karşısında yakınında bir yerdeyim, ben onu görüyorum o beni görmüyor, bana mesaj yazıyor bende yanına gidip sesli bir şekilde mesajına cevap veriyorum yani cevabı yüzüne söylüyorum. Arkasından bir kız geliyor ben ona erkek arkadasimla hiç konustunmu diyorum o da en başından beri gibi şeyler soluyor ben de ona tokat atıyorum hatırladığım kadarıyla bu şekilde bunu yorumlarsaniz sevinirim. Birde unutmadan sunu da soleyeyeyim ayni ruyamda evde, sanirim dolapta idi bir de piton yilani gordum anlami nedir acaba bu sekilde yorumlarsaniz sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir