Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Babayı Sağlıklı Görmek

Rüyada rahmetli babayı sağlıklı görmek neye çıkar?

Rüyada rahmetli babayı sağlıklı görmekRüyamda rahmetli babamı gördüm, sağken onunla ayrı idik annemle büyüdüm ve kendisine her zaman kızgındım, aramız iyi değildi yani. Rüyamda babamı çok sağlıklı va şık olarak gördüm, kendisine “sen ölmemişmiydin” diye sordum ama korku yoktu hatta neredeyse mutlu sayılırdım. Bana “yok ben ölmemiştim” dedi. Öldüğü aslında 5 sene oluyor ama ben rüyada “8 sene yerin altında nasıl yaşadın? seni toprağa kendi ellerimle koydum” dedim.

Gerçek hayatta bile yüzünü o kadar güleç görmemiştim ama ikinci eşi ve ondan olan kızını da ördüm. Kız sırtı bana dönük uyuyordu. Eşinin yüzü bana dönük ama yüzünü göremiyordum. Hayırlara vesile olsun inşallah.

Rüyada rahmetli babayı sağlıklı görmek tabiri

Gördüğünüz rüyanın ana unsuru rüyada ölmüş babayı canlı görmek dikkat çeken diğer yardımcı unsurlar ise onun sağlıklı ve şık olmasıdır.

Rüyada ölmüş babayı canlı görmek babadan alınan ve sizi özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olunması ve ona göre davranılması gerektiğine işaret edip, aynı zamanda sahip olduğunuz üstün özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi, ona son kez sarılmak isteğinizi ifade eder. Bu rüyalar özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır. Ölmüş birini canlı, güzel güzlü, temiz elbiseler içinde, tıraşlı, saçları taralı veya sağlıklı görmek onun cennette olduğuna işaret eder.

“Rüyada Rahmetli Babayı Sağlıklı Görmek” için bir yanıt

Babamı gordum masada oturuyordu arkası donuktu, ben geldim yuzunu gorcem diye arkasına oturdum sonra bana bakmadan dışarı cıktı, sankı bana küs gibi benimlen konusmadı, cok istedim konusmak yuzunu gormek ama olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir