Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Babayla Konuştuğunu Görmek

Rüyada rahmetli baba ile konuşmak ne demek?

İyi günler, babamı kaybedeli 42 gün oldu. bu süre zarfında babamı 3-4 kez rüyamda gördüm. Birincisinde “yukarıdan para al gel” kızım diyordu. İkincisinde ben onu öpüyorum o da bana gülümsüyordu. Bu rüyalarımda babam hep 35-40 yaşlarındaki haliyle. (bay pass ameliyatından çıkamadı da kaybettik. )

Son rüyamda 60 yaşında öldüğü haliyle bana alnı ile burnu arasında bir çizgiyi gösteriyor, “sadece buranın kesildiğini hatırlıyorum, başka hiç bir şey hatırlamıyorum” diyor. Rüyamda hafıza kaybına uğramış oluyor, yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler. Melih’in rüyası

Rüyada rahmetli babayla konuştuğunu görmek tabiri

Sevgili Melih, Öncelikle sevgili babanıza Yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum.

Acınız henüz yeni ve çok büyük. İnsanlar kaybettikleri sevdiklerini sık sık rüyalarında görürler, bunlar acıyı, özlemi ifade eder ve yorumlanmazlar. Daha sonra bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlar. Rüyada rahmetli babayı görmek, konuşmak hakkında bilgi için ölmüş babayı görmek tabiri sayfasını inceleyebilirsiniz. Sevgilerimizle.

“Rüyada Rahmetli Babayla Konuştuğunu Görmek” için 2 yanıt

Selamun aleykum, bende babami kaybedeli 2 yil oldu ama daha dun gibi hic aklimdan cikmiyor, cok ozluyorum. Bende babama ruyamda sarildim “babam hos geldin, seni cok ozledim, cennetten gelmis gibisin, cennet kokuyosun babam” diyorum, o sadece guluyor, sanki gercek gibiydi, cok etkilendim babam iyi mi cok merak ediyorum.

Sevgili Melih kardeşim,
Görmüş olduğun rüya tüm unsurlarıyla hayırlara işaret, rüyada senin de fark edeceğin gibi hiç bir unsur yok. Hele hele rahmetli babanın senin gibi değerli bir evlada sahip olması onun en büyük serveti. Lütfen ona dualarını eksik etme, onun için elinden gelen tüm hayırları yapmaya çalış. Vaktin olursa rahmetli babayı görmek rüya tabiri sayfasını okumanı tavsiye diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir