Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Eniştesini Görmek

Rüyada rahmetli enişteyi görmek neye delalet?

Şubat ayinda ablamin eşini kaybettim, kimsenin ölümüne bu kadar üzülmedim, o gunden beri istisnasiz her gun onu goruyorum, ruyamda hep ölü goruyorum hep konusuyor benimle “iyiyim” diyor, uzerinde hep beyaz bir tişört var “ölmeden önce çok acı çektim ama şimdi iyiyim” diyor.  Bazen mezarini goruyorum, dun gece ruyamda bizi ziyarete geliyor ama babamin kiliginda geliyor (babam yasiyor) “niye böyle geldin” diyorum “herkes öldügümü biliyor, dikkat cekmemek icin” diyor oradaki yasamini anlatiyor, sonra ben ona “neden her gün rüyama giriyorsun” diyorum, sinirleniyor “bilmiyorum unut o zaman rüyanı” diyor en çokta sesi çok net, uyandığımda bile sesi kulağımdan gitmiyor, bilinç altı mı bu rüyaların hepsi yoksa bir şey mi anlatıyor bilmiyorum. 29, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada rahmetli eniştesini görmek yorumu

Değerli okurum, sevdiği ve değer verdiği insanı kaybeden kişiler kaybettikleri insanı sık sık rüyalarında görürler ki bu süre 1 yıl civarı sürmektedir. Bunlar herhangi bir anlam taşımaz, yorumlanmaz sadece gören kişinin kaybettiği kişinin yokluğuna alışmadığını, onun ölümünü kabullenmediğini ve kaybetmenin derin acısını gösterirler. Zamanla bu türden rüyalar seyrekleşmeye ve anlam kazanmaya başlarlar. Bunu bilmenizi ve ona göre düşünmenizi tavsiye ederim. Rüyada ölmüş birini görmek konusunda geniş bilgiyi ölü görmek rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Rahmetli Eniştesini Görmek” için 2 yanıt

Ölen Enisteyle Ruyada Konusmak
Selamun aleykum. Ben dun gece ruyamda rahrahmetli enistemi gordum. Bana ramazan namaz kilmiyorsun bari cuma namazini kacirma dedi. Cuma gecesi boyle ruya gormek beni etkiledi. Bu neye isaret

Ramazan selam, rüyada ölmüş birini görmek hakkında bilgiyi rüyada ölü görmek sayfasında okuyabilirsin. Rahmetlinin söyledikleri ise senin gerçek hayatta manevi zenginliğe kavuşman için ibadetini tam yapmaya ihtiyacın olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir