Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Rahmetli Eşini Durakta Görmek

Rüyada rahmetli eşini durakta görmek neye işarettir?

Rüyamda evimizin yakınındaki metrobüs durağındayım, rahmetli eşimde köprünün üzerinde çömelmiş otururken benim geldiğimi görüp ayağa kalkıyor, bu arada üzerinde gri takım elbise var, ben merdivenleri çıkarken o bana doğru kollarını açarak geliyor, köprünün üzerinde sımsıkı sarılıyoruz. Durakta rahmetli eşini görmek nasıl yorumlanır?

Kimden: Hayriye
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:48
Medeni Durumunuz: bekar(dul)
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Rüyanızın anahtar kelimeleri: takım elbise,köprü,sarılmak

Rüyada rahmetli eşini durakta görmek nasıl yorumlanır?

Hayriye merhaba. Öncelikle rahmetli eşinize Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum.

Rüyanız çok değerli mesajlar vermektedir. Rüyada durak görmeniz geleceğinizle ilgi bir karar konusunda için bir düşünme, karar verme zamanı geçirmekte olduğunuzu ve bu kararınızı daha fazla gecikmeden vermeniz gerektiğini temsil ederken rahmetli eşinizi görmeniz, onunla sarılmanız ise sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerinizi ifade etmektedir.

“Rüyada Rahmetli Eşini Durakta Görmek” için 3 yanıt

Ölen eşim eve gelmişti, ben hayatımdaki kişinin yazdığı mesajları, gönderdiği fotoğrafları saklamaya hatta silmeye çalışıyorum, fakat bir türlü başaramıyorum, eşim telefonumu kontrol etmek istiyor, izin vermiyorum, kız kardeşimden yardım istiyorum, o siliyor. 45, Kadın, Dul, Emekli.

Dilek selam,
Rüyada ölüyü diri görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Rüyada ölmüş birini görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur.
Rüyada geçen diğer olaylar aslında sizin gerçek hayatınızda yaşadığınız iç hesaplaşmanın, zihninizin derinliklerindeki muhasebenin yansıması olup hayatınızdaki kişiyi gizlemek, kimselere duyurmamak düşüncesinin yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir