Kategoriler
Sayılar

Rüyada Rakam Görmek

Rüyada rakam görmek neye işaret eder?

İyi günler ben rüyamda tanıdık bir akşam arkadaşımın kapısın önündeyim, annesi bana paketle hediyelik çikolata yolluyor sonra böyle aydınlık yağmur yağmış, yağmur sonrası hava var, beyaz kenarları olan havuzlu lokantaya giriyoruz, temiz beyaz masaya oturuyoruz, ağır gibi bir yer görüyorum.

Masada 4 koyun var 4 koyundan bir tanesi kahverengi, uzun ince bir kadın kahverengi koyunu kesiyor, o arada damat gibi takım elbise giymiş tanıdığım bir çocuk var, düğün gibi bir yer ayakta duruyor, bahçede ceketinin sol göğüs üstünde 179 rakamını görüyorum bana bakıyor. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada rakam görmek neye yorumlanır?

Nesli merhaba, Görmüş olduğun rüyada olayalar ve konular çok dağınık, rüya belirli bir eksen etrafında gelişmiyor. Bu durum şu anda gerçek hayatta bir kafa karışıklığı yaşadığını, bir şeylerin zihnini aşırı derecede meşgul ettiğini ve bu yüzden berrak düşünemediğini simgeler. Ancak her şeye rağmen yine de rüyada herhangi bir olumsuz unsur yok bu da senin kolaylıkla bu zihin karışıklığından kurtulacağını gösterir.

Rüyandaki hediye çikolata, yağmur yağması, beyaz kenarlı havuzlu lokanta, koyun kesilmesi, düğün gibi yer gibi konular hep olumlu anlamlar taşır ama sana net bir mesaj vermiyorlar.  Burada en net olan 179 rakamı olup;

Rüyada rakam görmek genel anlamda hayatın maddi yönü hakkında mesaj verir, finansal iyileşme,  işlerin açılması, para kazanmayı işaret eder. Rüyada görülen rakamlar net olarak hatırlanırsa bunların ne ifade ettiği araştırılmalıdır.

Burada 179 un sizin için bir şey ifade edip etmediğini düşünmelisiniz. Bir sonuç çıkarırsanız lütfen buraya yorumlar bölümüne ekler misiniz? ( not: bu rüyada rüyadaki unsurları birer birer açıklamaya çalışmak ya da araştırmak anlamsızdır. Lütfen buna dikkat ediniz )

“Rüyada Rakam Görmek” için bir yanıt

3 rakamı ve büyüyü boz yazısı
İyi bayramlar diliyorum, aklıma çok takıldığı için rahatsız ediyorum sizi ama rüyamda aydınlık, arkası kahverengi kumsal olan bir yerde birisi yazı gösterdi, sadece eli gözüküyordu. Etrafı yırtılmış temiz küçük beyaz bir kağıtta el yazısıyla ve mavi tükenmez kalem rengiyle yazılmış bir yazı vardı. Rakamla ‘3’, devamında da ‘büyüyü boz’ yazıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir