Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Rakı Görmek

Rüyada rakı görmek ne demektir?

Sayın yorumcu merhabalar. Dün gece rüyamda beyaz tavanla mat yeşil duvarlarda siyah lekeler gördüm. Elimdeki mavi beze rakı döküp o lekeleri sildim. Tavandakiler direk çıktı, ama duvardakiler çıkmasıyla birlikte duvarın rengini de açtı, beyaza çevirdi. Daha sonra o mavi bezi çeşmenin altında yıkadım. Bu rüyanın tabiri nedir ? Saygılar.

Rüyada rakı görmek neye yorulur?

Rüyada rakı görmek hayırlı değildir. Olumsuz gelişmelere veya işlerin beklediği gitmemesine yorumlanır. Rakı içmek, rüyada rakı içtiğini görmek kötü arkadaşlara işarettir. Burada anılan kötü arkadaş; bilinen anlamda sizi günah ve suça teşvik eden arkadaş olabileceği gibi, sürekli olumsuz düşünen, her şeye negatif bakan, sürekli negatif enerji yayan bir arkadaşı da simgeler. Rüyada başkalarının rakı içtiğini görmek çevrenizde maddi menfaat için bulunan, dost görünen ancak gerçek dostunuz olmayan kişiler bulunduğunu gösterir.

Rüyanızda tavanda gördüğünüz siyah lekeler şu anda uyanık hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu ya da bir şeyin istediğini gibi gelişmediğini gösterirken, o lekeyi rakı ile temizlemeye uğraşman yolunda gitmeyen şeyi yine yanlış bir yöntemle düzeltmeye uğraştığını göstermekte, lekenin çıkması olumsuzluğu yanlış yöntemle de olsa düzelttiğini ancak tavanın renginin açılmış olması son durumun yine de istediğiniz gibi olmadığını göstermektedir.

“Rüyada Rakı Görmek” için 4 yanıt

Rüyanızın açıklaması sayfanın üst kısmında yer almaktadır. Oradaki bilgi ile rüyanın verdiği mesajı bulmalısınız.

Değerli yorumcu ,.

3-5 gece aralıklarla rüyamda şöyle bir şey görüyorum. Evimde bir kapının arkasında 100 lük yeni rakı ve 100 lük absolut votka var. Hiç açılmamış, içilmemiş.
Onları içmek istiyorum ama diyorum ki ‘ben bunları içersem dayım beni mahveder.’bunun anlamı nedir?
saygılar

Metin

Gördüğün rüya iyi şeyler söylememekte, yaşamında şu anda günah veya hata işlemene zemin hazırlayan bazı şeyler olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada dayından korkman, seni günah işlemekten uzak tutmaya çalışan yanını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir