Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek neye çıkar?

Sayın admin, soru cevap bölümü hayırlı olsun, bizler için büyük kolaylık oldu.. Rüyamda yüzlerini görmediğim genç, 40 ‘lı yaşlarda adamlar gördüm. Üzerlerinde toprak rengi kısa kollu gömlek ve pantolon vardı. 3 tane şişe vardı içlerinde içki vardı ve adamlar rakı içiyordu. İçki rakıya benziyordu. Ben içki içmem. Bana da içki yani rakı içmem gerektiğini söylediler. Bende içmek istemedim, şişeler ağzı kapalı şekilde duruyordu. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; korkmuş ve endişeli.

Rüyada rakı içmek tabiri

Gül merhaba, gördüğün adamlar önümüzdeki dönemlerde bahtının açık olacağına delalet ederken rüyadaki şişelerin 3 tane olması gelecekle ilgili bir üçlemeye dikkat çekmektedir. Yani
– yaşam, canlılık, iç güç (kişinin gücünü tanıması ve hayatında daha canlı olmayı gösterir.)
– hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, (insanın kendini keşfetmesine işarettir.)
– bugünü, geçmiş ve gelecek (zamanın değerini bilmek, anı yaşamak gerektiğini hatırlatır.)
anne, baba ve çocuk (hayatın ana bileşenlerini gösterir.)

Rüyada rakı görülmesi hayırlı olmayıp olumsuz gelişmelere veya işlerin beklediği gitmemesine yorumlanır. Rakı içmek ise kötü arkadaşlara işarettir. Burada anılan kötü arkadaş; bilinen anlamda sizi günah ve suça teşvik eden arkadaş olabileceği gibi, sürekli olumsuz düşünen, her şeye negatif bakan, sürekli negatif enerji yayan bir arkadaşı da simgeler. Rüyanda rakı içmemen ise çok iyi anlama sahip olup yukarıda anlatılan olumsuzluklardan uzak kalacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Rakı İçmek” için 2 yanıt

Sayın admin; bu kadar kısa bir süre de cevap verdiğiniz için size teşekkür ederim. Çok doğru bir şekilde tasvir edmişsiniz. Diğer internet sitelerin de bilgi karmaşıkligi oluyor Ben bu siteyi çok daha fazla güvenilir buluyorum.

Balla karıştırılmış rakı
Rüyada balla karıştırılmış rakı içmek ne anlama geliyor. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir