Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Rakı İçtiğini Görmek

Rüyada rakı içmek neye delalettir?

Merhaba, ben 34 yaşında bekar bir bayanım. 2012 yılında meme kanseri teşhisi konuldu ve tedavi görüyorum. Bu tedavide iyileşeceğimi düşünmek kadar ölümü de düşündüğüm oluyor. Hastalıkla ilgili acaba atlatabilir miyim ya da tedavide bekleme esnasında, yani ben aralık 26 da ameliyat oldum. Şimdi patoloji sonucumu bekliyorum, beklerken de tedirgin oluyorum. Kafaya taktığım oluyor, evhamlı bir bayanım.

Bu düşünceler içindeyken, dün akşam rüyamda rakı içtiğimi görüyorum, ben tesettürlü bir bayanım. 5 vakit namaz kılıyorum, içki içtiğimi görmek beni düşündürdü çünkü haram bir şey. Hastalığım esnasında haram bir şey mi işledim yanlış bir şey mi yaptım. Lütfen yorumlar mısınız? rüyada rakı içmek ne demek? Şimdiden teşekkürler, hayırlı günler diliyorum. Rüyanın unsurları: içki içmek, rakı görmek.

Rüyada rakı içtiğini görmek neye yorulur?

Değerli okuyucum. Öncelikle acil şifalar dilerim. Olumlu düşünüp, Allah’a sığının, onun yardımıyla inşallah iyileşeceksiniz. Rüyada rakı içmek veya rüyada rakı içtiğini görmek kötü arkadaşlara işarettir. Burada anılan kötü arkadaş; bilinen anlamda sizi günah ve suça teşvik eden arkadaş olabileceği gibi, sürekli olumsuz düşünen, her şeye negatif bakan, sürekli negatif enerji yayan bir arkadaşı da simgeler.

“Rüyada Rakı İçtiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyada rakı içmek neye çıkar
Selam, dün gece rüyamda kavga ettiğim kız arkadaşımın kaynıyla birlikte içki içecektim sözde rakı, ben büyük bardak aldım ve içine rakı doldurdum ama rakı olduğunu zannettiğim içki aslında rakı değildi yani başka bir içkiymiş.
Sonra mutfağa gittim ve küçük bir cay bardağı aldım, içine içki ve az su koydum, sohbet ederken ben cay bardağından da içerim dedim ve bugün hem ağladım hemde güldüm dedim
İşin ilginç yanı yatmadan önce o arkadaşımla baya bir tartışmıştık sonra bu rüyayı gördüm. İyi günler, Selma.

Selma merhaba,
Rüyalarda genel olarak alkol, içki görmek, içmek makbul değildir.
Rüyada rakı görmek hayırlı değildir.
Rakı içmek, Rüyada rakı içtiğini görmek, Kötü arkadaşlara işarettir. Burada anılan kötü arkadaş; bilinen anlamda sizi günah ve suça teşvik eden arkadaş olabileceği gibi, sürekli olumsuz düşünen, her şeye negatif bakan, sürekli negatif enerji yayan bir arkadaşı da simgeler.

Rüyada rakı içen birilerini görmek neye işaret eder
Sabah 10 11 saatleri arasında gordum bu ruyayi; evimiz 3 katli ve bahcesinde babam kuzenlerim erkek kardesim yani butun erkekler rakı içiyorlar. aralarinda daha once hic gormedigim bir erkek var, en fazla 30 yaslarinda.
Bu erkek sevgilimmis. babama sakayla bir sey soyluyor ve babam sinirlenip ustune yuruyor tartisiyorlar. Tam kavga edeceklerken ben araya giriyorum ve cok kiziyorum evden kovuyorum. Hemen arkasindan annesiyle babasini alip bizim eve geliyorlar beni istiyorlar ben yuzlerine bakmiyorum kizginim ama cocugu seviyorum. Ve adini duydum adida serhatmis.
Yorumunuz icin simdiden cok tesekkur ediyorum.
Kimden: sevcan
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: kız isteme

Rüyada başkalarının rakı içtiğini görmek çevrenizde maddi menfaat için bulunan, dost görünen ancak gerçek dostunuz olmayan kişiler bulunduğunu gösterir.
Kız isteme konusunda detaylı bilgiyi rüyada kız istemek sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir