Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ramazan Ayında Cami Dolaşmak

Rüyada ramazan ayında cami dolaşmak neye işarettir?

Gerçek hayatta sözlüyüm. Rüyamda ramazan ayında imişiz. Sözlümle beraber ramazan ayında camileri dolaşma kararı alıyoruz. İlk gideceğimiz yer Edirne oluyor (İstanbul’da oturuyorum). Edine camisinin önünde olduğumuzu görüyorum, yanımda kız kuzenim var. Yalnız tanımadığım kızlı erkekle çok genç var, ancak onlar sol görüşü destekleyen kişilermiş. Kuzenim ile bunu konuşuyoruz. O sırada sözlüm “siz arabadan inin, ben arabayı park edeceğim yer bulup geleyim” diyor. Bizde “tamam” diyoruz. Avludayız, sanırım sahur vakti imiş. Çok uykumuz varmış. Kuzenim uzanıyor bende bacağına doğru yatıyorum.

O sırada bir çocuk geliyor “Arkadaşım sırtın açılmış, günah olmasın camideyiz” diyor ve sırtıma doğru yorganı uzatıyor. Sadece belim açıktaymış zaten fark etmemişim ve o da solcu dediğim gruptan imiş. “Allah razı olsun” diyorum, o sırada bir kız geliyor “Sizler Müslüman olduğunuzu söylüyorsunuz ama hiç bir şey yapmıyorsunuz, burası gezme yeri değil” diyor. Ben de dönüp “Ne diyorsun be, namaz kılmaya geldik biz, sözlüyüm ben, sözlüm gelecek birazdan” diyorum.

O sırada başkaları da geliyor, diğer çocuklarda ayaklanıyor birbirimize giriyoruz. Yalnız çok kötü dövüşüyoruz. Neden sonra kavga bitiyor ve o kızın babasının tv ekranında olduğunu anlıyoruz. Diyor ki “Bak bu ikinci vukaatın bittin sen” O sırada söz yüzüğümde asılı bir kalp varmış ek olarak o kırılıyor. Ben de ağlayarak birleştirmeye çalıyorum. Sonra kuzenime dönüp sözlüm için “Zaten hiç yanımda yoktu ki” diyorum. Ondan sonra babam annem ve sözlüm geliyor. Yüzüğü tutuyorlar ve beni götürüyorlar. Bana annem dönüp “yüzüğü çıkartmak istiyor musun” diyor. Sözlümün yüzüne bakıyorum. “Evet anne çıkaracağım, yapsın getirsin” diyorum. Ama içimden bu iş bitti bu kadardı diyorum. Hayırlısı bu imiş diyorum. Ağlayarak babamlarla beraber yürüyorum arabaya biniyorum sözlümde yanımda oturuyor.

Rüyam çok detaylıdır, elimden geldiğince anlattım. Ve nişanlanma zamanıma 2 hafta kaldı.
26, Kadın, Birlikte yaşıyor, Çalışıyor, Endişe ve mutsuz.

Rüyada ramazan ayında cami dolaşmak neye yorulur?

Rüyada ramazan ayında olduğunu görmek, gerçek yaşamında olmasını çok arzu ettiğiniz bir dileğinizin kısa sürede gerçekleşeceğini haber verir. Bakınız rüyada Ramazan ayı görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyanın devamında gelişen olaylar adeta tüm insanlar için ibret alınması gereken derslerle dolu olup, ön yargılı olmamak, emin olmadan bir şey hakkında hüküm vermemek, karşındakine hoşgörü ve anlayışla yaklaşıp yanlış anlamaya ve anlaşılmaya meydan vermemek gerektiğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ramazan Ayında Cami Dolaşmak” için bir yanıt

Rüyamda bir camiye gidiyorum ve içerisi dolu, namaz kılacak yer bulamıyorum, bu sırada caminin tavanından beyaz gök görünüyor ve melekler ellerinde bir taht getiriyorlar “sen bunun üzerine otur” diyorlar ve daha sonra o gök kapanmıyor. Ben caminin içinde meleklerde açılan gök kubbenin üzerinde beraber namaz kılıyoruz. Ben pek rüya görmem bu nedenle anlamını çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir