Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ramazan Bayramı Arifesi Görmek

Rüyada Ramazan bayramı arifesi görmek neye delalet eder?

Öncelikle böyle güzel bir site kurduğunuz için tşk eder ve lafı fazla uzatmadan konuya geçmek isterim. Ben 20 yaşında, hayatta bu güne kadar 1 kere ama tam seven bir erkeğim. Bundan 1 yıl 1 ay 1 gün önce hayatımda tanıdığım en güzel insandan kötü biçimde ayrılmıştım. Beni o denli etkileyen bir insandı ki kendisi hala sık sık rüyalarımda misafir olarak ağırlarım ve ancak orada gördüğüm için sevinirim. Üzerinden yaklaşık 1 yıl geçmesine rağmen ayda ortalama 3-4 kez rüyalarıma girer ancak manasını en çok merak ettiğim rüyalar Ramazan bayramı arifesi ve Kurban bayramı ilk günüydü.

Ramazan bayramı arifesinde gördüğüm rüyayı anlatmak isterim. Rüyamda eski kız arkadaşımla bir cafeye gitmişiz yanımızda da biz her tartıştığımızda aramızı bağlayan sevgili arkadaşlarımız var. Kız arkadaşım tam karşımda oturuyor ve gözlerimin içine bakıyor.

Rüyamda sohbet sırasında bana soru soruyorlar ancak hiç konuşmadan eski kız arkadaşıma bakıyorum. Birden gözlerimin içine uzun süre bakıyor. Aklımdan geçirdiklerim ise komik olacak ama bir tarafım özlemişsin kalk sarıl derken diğer tarafımda saçmalama olanları ne çabuk unutursun kendine gel deyip beni iki arada bir derede bıraktı. Ben bunları düşünürken sevgilim birden bire “aşkım geçtiğimiz günlerde bir sınava girdim, gözetmen hocada dershaneden edebiyat hocamızdı. Beni gördü ve bu kız çok iyi birisi, sınavdan yüksek alacağına inanıyorum” dediğini gözlerime bakarak anlattı ve masada bulunan ellerimi tuttu, ardından “seni seviyorum, ben çok değiştim, bu halimi sende çok seveceksin” dedi. Aklım karma karışık durumdayken yanımızdaki arkadaşlarımıza baktığımda ise çifte kumrulara bak sizi böyle görmeyeli özlemişiz çok yakışıyorsunuz diye tepki verdiler.

Rüyada Ramazan bayramı arifesi görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, sevdiği insanlardan ayrılan, sevdiklerini kaybeden kişiler rüyalarında sık sık bu insanları görürler ve bu gayet normal bir durumdur. Bu konuda temel rüya tabirlerinden aşağıdaki yazıları okumanızı rica ediyoruz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ramazan Bayramı Arifesi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Bayram Alışverişi
Merhaba efendim ben iki rüya gördüm. Şu anki ruh halim aslında üzgün ve stresliyim. Sevgilimle aramız cok iyiydi ta ki gecen hafta memleketine gidip gelene kadar birden yazmamaya aramamaya basladi seni seviyorum sonra ariycam dedi sürekli. Ben 29 yasindayim bekarim.

Rüyalarima gelince
1. Vefat etmis annemle bir yerde bayram alisverisi yapiyoruz ve annem beyaz bebek elbiselerini fark edip bunu yegenim icin alalim diyor elbise gelinlik tarzinda bende anne bu ona kücük olur diyorum oda olur olur alalim dügünde giyer diyor.
2. Rüyamin sadece hatirladigim kismi onunla mesajlasiyoruz ve bana tahminen bir sey soruyor yada bir derdi var ve bana ‘ne yapayim askim?’ ‘Nasil yapacam askim?’ Yazdigini cok net hatirliyorum. Bunlarin anlami nedir acaba?

Değerli arkadaşım; birinci rüyanın ana unsuru rahmetli annenizi görmeniz olup bu konuda detaylı açıklama rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasında yer almaktadır. Onunla bayram alışverişine çıkmanız ise ondan aldığınız yüce değerler sayesinde çok mutlu olacağınız, sevindirici durumlara adım atacağınızı ifade etmektedir. Bebek elbisesi renginin beyaz olması aydınlığa işarettir, adım atacağınız durumların hayırlı olacağına işarettir.
İkinci rüyanız ise aslında sizin kendinizle barışık, mutlu olmayı bilen biri olduğunuzu ancak arzu ettiğiniz mutluluğa kavuşmak için çözmeniz gereken bazı küçük belirsizlikler olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir