Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ramazan Görmek

Rüyada Ramazan görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda Ramazan ayında imişiz ve oruç tutuyormuşum. İftar zamanı geliyor ve orucumu açıyorum. Bir de kendimi akşamın karanlığında köyümde görüyorum. Altımda siyah mini pileli bir etek ve siyah uzun çoraplarım var, yürüyorum. Rüyada ramazan ayında olduğunu görmek nedir?

Takma isim :ella
Yaşınız :25
Cinsiyetiniz :Kadın
Medeni durum :Bekar
Ruh haliniz :Durgun
Anahtar kelime :oruç

Rüyada Ramazan görmek neye yorulur?

Rüyada ramazan ayında oruç tuttuğunu görmüş olmanız önünüzde bolluk, bereket, zenginlik, refah dolu günleri işaret ederken, güzel bir hayat olarak yorumlanır. Kendini köyünüzde görmeniz yorgunluk işaretidir, dinlenmek gerektiğine tabir edilir.

Rüyada ramazan görmek ramazan ayını görmek, her zaman hayra yorulur. Bolluk, bereket, zenginlik, refah içinde bir hayat olarak yorumlanır.

“Rüyada Ramazan Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Ramazan ayının geldiğini görmek
Rüyamda ramazan ayının başlangıcındayız ben bilmiyormuşum, arefe günü bir düğün varmış kendi kendime “düğünün arkasından hemen ramazan başlayacak” diye düşünüyordum. Sonra kendimi evimde görüyorum, gerçek hayattaki köpeğim kucağımda, birden uzak doğulu bir çocuğa dönüşüyor, benim çocuğummuş ensesinden öpüyorum, çocuk sağ ayağını altına alıp yoga yapar gibi oturuyordu, camdan bakıyorum sapsarı içeri dolan bir güneş var perde parmaklık gibi görünüyordu anneme burdan gitmek istediğimi söylüyordum.

Özkan selam, rüyada ramazanın geldiğini görmek rüyayı görenin hayatında bolluğun ve bereketin olacağı günlerin yaklaştığını ifade eder. Köpeğinin bir çocuğa dönüşmesi ise aslında sizin gerçek dost ve arkadaşınız olacak bir çocuk sahibi olmayı arzuladığınızı anlatmaktadır. Bir hayvanın insana dönüştüğünü görmek konusunda hayvan rüya analizi sayfası ilginizi çekebilir.Güneşin doğması ise içinizi ısıtacak güzel olayların olacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir