Rüyada Rampa Görmek

Rüyada rampa bir yer neye delalet eder?

Rüyada rampa görmekRüyamda arabanın ön sağ tarafında oturuyorum, birden arabanın arka sağ kapısı açılıyor ve halam arabaya biniyor, ben şaşırıp arkamı dönüyorum, içimden “halam İstanbul’daydı, ne ara geldi” diye geçirirken arkadan elini omzuma atıp “canım, hiç bir şey için tatlı canını sıkmaya değmez, bak bana neler çektim, neler yaşadım, sen Allah’a sığın yeter, karnındaki de sana sığınmış” dedi.(hamile değilim yeni evliyim 20 gün oldu)

O ara birden etraf kararıyor ve ben kendimi direksiyonda buluyorum. Yol dağlık, kötü, rampalı, virajlı, eski yapılmamış doğudaki köy yollarından berbat bir yol, sonra birden o tozun toprağın içinde arabadan iniyorum, yolun sağında ve solunda birer ev var, eski toprak evlerden. Hiç tanımadığım biri (şuan bile yüzünü hatırlamıyorum) “bu evler kimin” diyor, sol tarafımdaki ev için bir erkek ismi söylüyorum ama kimi söylediğimi bilmiyorum, sağ tarafımda ki ev içinde “Songül’ün” diyorum (rüyada gözümün önünde canlanan tanıdığım ama hiç muhabbetimin olmadığı biri)sonra ürperiyorum, uyanmaya çalışıyorum ama yatağımın ucunda beyaz bir bornoz giymiş başıda bornozun şapkasıyla kapalı yüzü karanlıktan görünmeyen biri duruyor.

Ben hareket edemiyorum kımıldayamıyorum ve ayetel kürsi okuyorum, sonra kalkıcam “sen kimsin, senden korkmuyorum” diye bağırıyorum, o sırada ayağıyla sürekli bana vurmaya çalışıyor ama hiç tepkisiz, ben Allah’a dua etmeye devam edip “sizden korkmuyorum” diye bağırıyorum. Uyandığımda yüzüm görmüş olduğum yönün tam tersindeydi cam tarafına bakmıyordum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. 25, Kadın, evli, muhasebe

Rüyada rampa görmek yorumu

Dilan selam, rüyanızın ilk kısmı şansının ve kısmetinizin açılacağı, güzel ve hayırlı şeyler yaşayacağınız bir döneme girdiğinizi müjdelemektedir.

Rüyanın ikinci kısmı ise sahip olduğunuz / olacağınız değerlerin ve güzelliklerin farkında olup, şükretmeyi bilmek, önündeki zorlukları gözünde büyütmeyip onları aşmak için sabır gösterip,  elden geldiğince mücadele etmek gerektiğini, belki bu sırada bazı sıkıntılar, korkular ya da bir takım belirsizlikler yaşamanın ihtimal dahilinde olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada rampa görülmesi bir hedefe ulaşabilmek için daha çok mücadele etmek gerektiğini simgeler ve sizin sahip olduğunu azim ve hırsı temsil eder. Rampa çıkmak,  bir rampayı çıktığını görmek rüya sahibinin hedefine ulaşması için karşısında hala büyük zorluklar bulunduğunu temsil eder ve aynı zamanda kişinin başarısız olma kaygısı taşıdığını gösterir. Rampa inmek, rampa indiğini görmek rüyayı görenin gerçek yaşamda bazı kararsızlıklar içinde olduğunu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir