Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Randevu Görmek

Rüyada randevu ne demek?

Merhaba, ben evli ve iki çocuklu bir bayanım. Rüyamda ikinci kez düğünüm olacağını gördüm, orası biraz karışık idi, bazı yerleri de pek hatırlamıyorum. Rüyada üzerimde gelinlik vardı, kuaförden randevu alınmıştı ve randevu vaktine az kalmıştı. Evde bir şey unutuyorum ve bulmak için epey vakit kaybediyorum, o esnada kuaför randevuma geç kalıyorum.

Kuaför bana “üzgünüm saatinizde gelmediniz,  başka müşterim var, sizi alamam” diyor, “ama akşama düğünüm var, olmaz ki” diyorum. Yanımda eşim var ve eşim bir şekilde kuaförü ikna ediyor ama bu seferde düğün saati çok yaklaşıyor. Kuaförden çıktığımızda düğün saati geçmişti, düğün salonuna gittiğimizde herkes oynuyordu, kimse bizi merak etmemişti. Bu rüya acaba ne anlama geliyor? cevap verirseniz çok sevinirim.

Rüyada randevu görmek tabiri

Evli birinin eşiyle yeniden evlendiğini görmesi evinde, ailesinde, evlilik yaşamında yepyeni bir döneme girildiğini, bu yeni dönemde heyecan, mutluluk dolu güzel günler yaşanacağını simgeler. Bakınız rüyada evlilik görmek rüya tabiri. Rüyada gelinlik giydiğini görmek şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Rüyada yeni, şık, temiz bir gelinlik giymek olumlu mesajlar verir, bu konuda geniş açıklama rüyada gelinlik görmek sayfasında okunabilir.

Rüyada kuaföre gitmek etrafınızdaki kişilerin sizin dış görünüşünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinizi ifade eder. Rüyada randevu görmek kişinin amacına ulaşması için daha planlı, daha programlı, daha iyi organize olmaya ihtiyacı olduğunu gösterir. Rüyada randevu vermek veya birine randevu verdiğini görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında karşısına çok büyük bir fırsat geçeceğine ve bu fırsatı iyi değerlendirip,  hayırlı ve bol kazanç elde edeceğini, bu kazancını da eş, dost, akraba ve arkadaşlarıyla paylaşacağına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir