Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Rapor Görmek

Rüyada rapor neye işaret eder?

Merhaba ben 1 hafta önce 2 yıllık ev arkadaşımla sorun yaşadım ve evden ayrıldım ama meslektaşız, aynı zamanda ve iş yerinde 1 ay birlikte çalışmak zorundayız.

Rüyamda aynı evdeyiz. Sonra ben yatmaya yatağıma gidiyorum, bir bakıyorum o yatıyor benim yatağımda. Diyorum hayırdır. Diyor ki “benim yatağım cam kenarında sabah güneş geliyor bana, burada yatacağım” diyor. Tartışmaya başlıyoruz “bana sordun mu sen” diyorum, bunu sonra bizi ayırıyorlar. Ben diyorum ki “yok artık şikayet edeceğim rapor yazacağım” diyorum. Gidiyorum ofise, kağıdı kalemi alıyorum ama bir türlü yazamıyorum. Ya kalem yazmıyor ya ben yanlış yazıyorum, sayfalarca kağıt değiştiriyorum. Çok uğraşıyorum ama bir türlü yazamadan uyandım.

Rüyada rapor yazmak nasıl yorumlanır?

Ella merhaba,

Görmüş olduğun rüya sanki gerçek hayatında yaşadığın kimi şeylerin etkisinin rüyada yansımasına benzemekte ki rüyaların zaten büyük bir kısmı kişinin reel hayatında yaşadığı ya da kafasını taktığı konuların uykudaki yansımasıdır. Ancak gördüğün rüyadaki olaylar çok tutarlı mesaj güçlü, bu yüzden analiz etmeye değer.

Üç ana unsur bulunmakta;

  • Arkadaşının senden izinsiz yatağında yattığını görmen, hakkını aramak konusunda kimi durumlarda pasif kaldığını simgeler.
  • Arkadaşınla rüyada tartışmak, tartıştığını görmen, gerçek yaşamında halen sürmekte olan kimi sorunlar bulunduğunu simgelemekte ve huzura kavuşmak için hemen bu sorunu çözmek gerektiğini işaret eder.
  • Rüyada rapor yazmak, gerçek hayatında kendini savunmak durumunda kaldığın bir durumu işaret ederken çoğu zaman bu rüya kendini iyi savunamadığını ya da kendini iyi ifade edemediğini gösterir.

Rüyada rapor görmek, ihanet anlamına gelir. Bir kişi tarafından ihanete uğrayacağınıza işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir