Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Reçel Görmek

Rüyada reçel görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir akrabamla beraber yemek yiyoruz ama yemek olarak sadece reçel ve ekmek var, bir kase çilek reçeli ve ekmek yiyoruz, akrabamın reçeli bandıra bandıra yediği dikkatimi çekiyor.

Hocam ne anlama geliyor. Rüyada reçel görmek, reçel yemek ne demek.

Rüyada reçel görmek neye yorulur?

Rüyada reçel görmek sürprizler, mutluluk anlamlarını simgeler. Rüyayı gören kişinin hayatında tatlı şeyler ve yeni keşifler yapacağı günlerin geldiğini ifade eder. Reçel yapmak veya reçel yaptığını görmek rüya sahibi için mutlu bir ev hayatını ifade eder. Reçel yemek yahut reçel yediğini görmek çok fazla sorumluluk ve taahhütlerin altına girdiğinizi ancak bunların yerine geleceği anlamını taşır. Reçel almak çok mutlu olacağınız bir haber almak anlamına gelir.

Rüyada görülen ahududu reçeli, böğürtlen reçeli, çilek reçeli, Evde reçel, gül reçeli, kayısı reçeli, portakal reçeli, şeftali reçeli, vişne reçeli hep aynı anlamları taşırlar. Marmelat rüya yorumu da aynı şekildedir.

Rüyada reçel görmek manası burada kısa olarak verilmiştir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyalara yorum yaparken olumlu düşünmelisiniz.

“Rüyada Reçel Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda bir yerde çok yakın bir arkadaşla oturuyorum, sonra ben önüme konulan bir tabak receli nefes almadan yiyorum, sonra içinde çok az kaldığında arkadaşım bana “yeter, nefes al biraz” diyor, sonra bende utanıyorum ama kaşık hala elimde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir