Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek

Rüyada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek neye işarettir?

Rüyamda başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı gördüm. Başbakanımızın camiden çıktığını, elinde çiçek vardı ve bana beyaz papatya vermişti tabiri nedir acaba? Rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada Başbakanı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada başbakan, devlet adamı görmek; güç demektir. İnsanın amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir. Bakınız rüyada başbakan görmek rüya analizi sayfası.

Rüyada papatya iyi, yardım seven bir insan, kimseyi kırmayan iyi bir arkadaş olarak yorumlanmaktadır. Beyaz papatya ise çevrenizdeki yardım seven, iyi insanlar, iyi arkadaşlarınızın desteği ile amaçlarınıza ulaşıp, feraha ereceğinizi simgelemektedir. Bu konuda Rüyada papatya görmek sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek” için 3 yanıt

rüyamda başbakan erdoğan bana yeşil bir yüzük takmıştı değerli bir yüzük değildi ama ne anlama geliyor acaba öğrenebilir miyim?

ben rüyamda başbakan Recep Tayyip Erdoğandan para alırken gördüm kendimi 2 tane 20tl 1 tane 5tl 6tanede yabancı 50 yazan üzerinde kırmızı yabancı para gördüm rüyada paraya şilin dedim ancak paralar japon ya da çin simgesi vardı. Açıklarsaniz çok sevinirim yorumlariniz için şimdiden teşekkür ederim

rüyamda sayın Recep Tayyip Erdoğanı gördüm, büyük bir kurulda kapıda beni karşıladığını görüp “başkakanım siz önden buyrun” dedim fakat sayın başbakan “siz önden buyrun” dedi ve içeriye geçtik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir