Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada reçete görmek

Rüyada reçete neye delalettir?

Rüyada reçete görmekRüyamda erkek arkadaşım ve kız kardeşim yanımdaydı. Erkek arkadaşım ölen kardeşinin mezarı başında dururken kız kardeşim mezarın tam üstüne çıkarak mezarı ezmeye çalışıyordu ve onu indirip ben çıkıyordum, daha sonra iniyordum ve ağlayarak mezarın üstüne ıslak kum döküyordum ama kum olduğuna emin değilim, siyah çay gibi bir şeydi. Sonra tekrar çıkıyordum mezarın üzerine ama yürümüyordum yalnızca basıyordum üstüne ve erkek arkadaşım beni indiriyordu mezarın üzerinden.

Mezarlıktan çıkıp eve giderken eczaneden ilaç almam gerektiğini hatırlıyorum, eczaneye girip reçeteyi eczacıya uzatım, reçetenin hazırlanmasını beklerken kardeşim ortadan kayboluyordu ve erkek arkadaşımın morali çok bozuktu, ben ise ağlıyordum. Ve rüyamda mezara abdestsiz olarak gitmişim öyle gördüm çok etkilendim, içime sıkıntı girdi. Normalde rüyalarımı ciddiye almam ama kardeşimin kaybolduğunu görünce çok etkilendim. Cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada reçete görmek yorumu

Ülkü merhaba,

Lütfen mezarlık rüya tabiri sayfasını inceleyip rüyanın ilk bölümünün ne demek istediğini kendiniz tespit ediniz. Çünkü bu kısım tamamen sizin iç dünyanız hakkında bilgi veriyor ve o konuda bir şey yazmamışsınız.

Rüyada bir eczaneye girdiğini görmek rüyayı gören kişinin hayatının birden değişeceğine yorulur ve kişinin hiç aklından geçmeyen bir durumla karşılaşacağına rivayet edilir. Rüyada eczacı görmek iyileşmeye işaret eder. Burada kastedilen iyileşme sadece sağlık yönünden değil, hayatın tüm alanlarından birinde iyileşmeyi temsil eder. Eczacı ise bu iyileşmeye vesile olacak birini temsil eder. Rüyada reçete görmek, sağlık sorunlarına işaret eder. Küçük bir rahatsızlık geçireceğinizi temsil edebilir.

Rüyada kardeşin kaybolması hayatınızda arzu ettiğiniz dengeyi kurmak için gerekli yeteneğe ve güce sahip olduğunuzu ancak bunun farkında olmadığınızı simgeler ve hedeflerine ulaşmak için biraz daha titiz davranmanın size çok yarar sağlayacağını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir