Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Reddedilmek

Rüyada reddedilmek neye delalet eder?

Rüyada reddedilmekEvli değilim fakat rüyamda eski sevgilimden hamile kaldığımı görüyorum. İçimde bir korku var ama aynı zamanda inanılmaz huzurluyum. Tuhaf ancak annem bile hamile olduğuma sorun çıkarmıyordu. Eski sevgilim ile çok mutluyuz ve ona “bak çocuğumuz da olacak, artık evlenmeliyiz” diyorum. O anda eski sevgilim çok sert bir şekilde ben reddediyor ve evliliğin olmayacağını söylüyor bende o anda ondan ayrılıyorum. Sonra çocuğu tek başıma mı büyütsem yoksa aldırsam mı? diye düşünüyorum ve “aldıramam, ona kıyamam asla” diyorum.

Bu sırada annem beni hep destekliyor, bana “hiç korkma, bir şe” olmaz” diyor. Bunlar olurken bende bir kaygı var ama aynı anda da inanılmaz bir huzur. Karnım bu arada biraz büyümüş ve karnıma her dokunmamda onu hissediyorum ve huzur buluyorum. Sonrasında annemle bir evdeyiz, orası akrabalar, ailem ve eski sevgilimin yakınlarının olduğu bir aile ortamı, herkes çok mutlu ve huzurlu. O evde küçük bir teras vardı, terasa çıkıyorum, terasta o kadar güzel bir manzara var anlatamam, hafif dalgalı masmavi tertemiz deniz görünüyor.

Sonra tekrar bizimkilerin olduğu odaya iniyorum ve komşular kurban kesmişler bize de getirmişler. Ancak naylon poşetten kurbanlık et yerine bir inek yavrusu çıkıyor. Yavru çok küçük ve çokta tatlı. Güya komşumuz kurbanı bize yollamış.

Rüyada reddedildiğini görmek yorumu

Gülçin selam, rüyanız temel olarak bir eski sevgili rüyasıdır ve bu konuda detaylı bilgiyi ilgili sayfadan okumanı rica ediyorum. Rüyada hamile kaldığını görmek aslında sizin gerçek hayatta kendinize ve ailenize daha fazla yarar sağlayacak şeylere odaklanmanızı tavsiye etmektedir.

Rüyada reddedildiğini görmek rüyayı gören insan hakkında öz-değer eksikliği ve başkalarına yabancılaşma anlamına gelir. Reddedilmek aynı zamanda gerçek yaşamda biraz daha iddialı olmak ve başkalarına hayır demeyi öğrenmeniz gerektiğini de gösterebilir. Eğer reddedilme bir sevgili tarafından yapılmışsa o zaman kişinin kendi davranışlarını gözden geçirmesi gerektiğini temsil edebilir.

Rüyada terasa çıkmak yaşamın manevi yönü, inanç sistemi konusunda bilgi verir, güçlü inancınızla yaradana ulaşmak için çabaladığını ve ibadetinizi daha da güçlendireceğine yorumlanır. Manevi aydınlanma, rahatlama ve takdir edilme anlamına gelir. Bakınız teras rüya analizi sayfası.

Rüyada kurban görülmesi hayatınızda kimi yönleri ortadan kaldırmak ve daha verimli ve ödüllendirici deneyimler için zaman ve yer açmak gerektiğini işaret eder. Rüyada kurbanlık hayvan görmek adak, niyet, dilek ve dua anlamlarını simgeler, öte yandan güvenilen ve güçlü, mevki sahibi birinin vesile olmasıyla çok hayırlı işlere girileceğini ve maddi bir ferahlama yaşanacağını temsil eder.

“Rüyada Reddedilmek” için 2 yanıt

Rüyada reddedildiğini görmek
Ben 21 yasinda, bekar ve öğrenci bir bayanım. Bundan bir ay öncesinde falan bir ilişkim vardı. Onu da ben ayakta tutuyordum. Çünkü ben acilmistim. Sonra o çok ilgisizdi 15 gün falan ciktik ama uzaktan iliskiydi. Gorusmedik bire bir, sonra bu hic yazmamaya başladı, bende ayrildim. Dun gece rüyamda onu gördüm ayni sehirdeydik yanina gidiyordum yine ayni soğukluk duruyordu ben ona yaklaştıkça o kaciyordu beni istemiyordu ve o an bir baska kıza da böyle yaptigini itiraf ediyordu. Reddediliyordum anlamı nedir sizce?

Kübra merhaba, rüyada reddedilmek konusu sayfada anlatılmıştır. Lütfen bu bilgiler ve içinde olduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek mesajı tespit ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir