Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Refakatçı Görmek

Rüyada refakatçı görmek neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilimi hastanede hasta olarak gördüm bütün gece ona refakat ettim ve yanında yattım, bu ne demek? Ben romantik bir kızım, gülleri seviyorum, hayallerimde yıldızların altında yürüyorum, sevgilimle Venedik’te yemek yemeyi hayal ediyorum ve bunlar gibi daha pek çok şey var.

Rüyada refakatçı olmak yorumu

Derya merhaba,

Rüyada eski sevgilini hasta görmek onun zor bir dönem geçirdiğini ancak kısa sürede atlatacağını ve normal hayatına kaldığı yerden devam edeceğini ifade eder. Böyle bir rüya görmeniz onunla aranızdaki güçlü duygusal bağın hala gücünü kaybetmediğini simgeler. Sizin başınız ağrısa bu onunda hissedeceğini bilin mesajı verir.

Rüyada refakatçı görmek rüyayı gören insanın kendini onurlandıracak ve yüceltecek, sevdiklerine gurur yaşatacak yararlı bir iş yapmasına ve bu nedenle tüm etrafının itibarını kazanmasına rivayet edilir. Çevresinin saygınlığını kazanmakla kişinin başarılarının giderek artacağına yorulur

Rüyada refakatçı olmak, birine refakat etmek rüya sahibinin yaşamı süresince hep başkalarına yardımcı olacağına, devamlı başarılar elde edeceğine, yaşam boyu devamlı daha da ileri gitmek için çabalayacağına ve bunu başaracağına, çevresinin kendine olan büyük güveni sayesinde işlerinin daima rast gideceğine, hayatı boyunca hep mutlu ve rahat yaşayacağına delalet eder.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir