Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Regaip Gecesi

Rüyada regaip gecesi görmek ne demek?

Rüyamda, yüksek okula giderken kaldığım kız yurdundayım, yeniden okula başlamışım ve aynı yurda kayıt olmuşum. Yurdu genişletmişler ve bir bölümüne erkek öğrenci almışlar, benim odamda 5-6 tane yatak var, kızlarla oturuyoruz, bir kaç tanede yeşil üniformalı asker var. Güya onlarda yurtta kalıyorlarmış ve asker oldukları içinde kızlarla aynı odada kalma hakları varmış.

Hep beraber muhabbet ediyoruz ve biri bu gece “regaip kandili” diyor bunun üzerine sohbet etmeye başlıyoruz. Ayrıntıları hatırlayamıyorum ama asker ve regaip kandili olması tuhaf geldi bu son bir ayda gördüğüm 3. rüya. Ben çok rüya gören biri değilim. Üçünü de yazdım ama hala bir yorum gelmedi. Elifdemir. 18 Mayıs 2012, 19:33

Rüyada regaip kandili gecesi görmek yorumu

Elifdemir Merhaba, rüyanız çok önemli mesajlar veren çok kıymetli bir rüyadır ve dikkatle incelenmelidir.

1. Rüyanız gerçek yaşamınızdaki gelişim eksikliğini, kişisel gelişim konusunda ihtiyaçlarınızı göstermektedir. Okula yeniden başlamış olmanız bunu simgelemektedir.

2. Dini konular ve karşı cinsle ilişkiler konusunda yaşadığınız kimi sıkıntıları işaret etmektedir. Eğer böyle bir durum varsa durumunuzu gözden geçirmenizde yarar olacaktır.

Rüyada Regaip kandili gecesini görmek tövbelerinin kabul olacağını, büyük bir manevi huzura kavuşacağınızı temsil eder. Rüyada Regaip kandili gecesinde ibadet etmek, dua okuduğunu görmek, dini vazifelerini tam olarak yerine getirdiğini ve günahlarının af olacağına yorumlanır.

“Rüyada Regaip Gecesi” için bir yanıt

dün gece yani regaip kandili gecesi onun için dua etmiştim ve onu gördüm sevdiğim kişiyi yani beni seviyordu bende onu ona sarılıyorum ve kokusunu içine çekiyordum ve uyandıgımda koku nerdeyse hala burnumdaydı ne anlama geliyo acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir