Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Regaip Kandili Görmek

Rüya regaip kandili görmek ne demek?

Ben 25 yaşındayım bayanım kimya teknikeriyim bekarım. Bu rüyamı Regaib Kandil gecesi gördüm ve hiç unutamıyorum. Rüyamda bir düğün salonundayım herkes daha yeni gelmeye başlıyor. Ben masada otururken sevdigim çocuk yanıma geliyor. Bir elinde bir buket beyaz gül bir elinde tek bir beyaz tomurcuklu gül var.

Bana bu güllerden 1 tanesini almamı söylüyor. Bende bukete elimi uzatıyorum, oda bana ben sana sadece bu tek gülü veriyorum dedi. Bende alıyorum ve sen bana gül vermezdin bu gülü niye bana veriyorsun diyorum. Oda bana tebessüm ederek sen kpss sınavına giriyorsun şans getirsin sana diye veriyorum dedi. Orada uyandım, bu rüyamın yorumu için şimdiden teşekkür ederim. 30 Aralık 2009, 00:25

Rüya regaip kandili görmek tabiri

Rüyada buket görmek sanıldığının aksine ayrılık habercisidir. Rüyada buket vermek tartışmalı yürüyen ilişkinizi sonlandırmak istediğinizi ifade eder. Rüyada buket almak yeni bir ilişki düşündüğünüzü, istediğinizi anlatır.

Rüyada Regaip kandili olduğunu görmek tövbelerinin kabul olacağını, büyük bir manevi huzura kavuşacağınızı temsil eder. Rüyada Regaip kandili gecesi ibadet ettiğini, dua okuduğunu görmek, dini vazifelerini tam olarak yerine getirdiğini ve günahlarının af olacağına yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir