Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Rehabilitasyon Görmek

Rüyada rehabilitasyon merkezi neye işarettir?

Rüyamda başım döndü ve bayıldım. Daha sonra hastaneye götürdüler ve orada ayıldım. Daha sonra kendimi rehabilitasyon merkezinde gördüm. En kısa zamanda rüyama cevap vermenizi dilerim.

Rüyada rehabilitasyon görmek yorumu

Rüyada bayılmak hastalık ve haber anlamına gelir. Üzücü bir haber alacaksınız demektir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz manasını taşır. Rüyada hastane görmek, veya hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Rüyada hastaneye yatmak hayatın günlük akışında biraz geride durmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin sizi aşırı yoracağını simgeler.

Rüyada rehabilitasyon merkezi görmek, rehabilitasyon merkezinde bulunmak bu rüya size yepyeni bir başlangıç için hazır olduğunuzu gösterir. Yeni bir öz eleştiri, yaşamınızı yeniden gözden geçirmenizde yarar olduğunu ifade eder.

“Rüyada Rehabilitasyon Görmek” için bir yanıt

Rüyamda eşimden ayrılmışim kalabalık akrabaların olduğu bir evdeyim sonra herkez bana geçmiş olsun deyip benim için uzuluyorlar sonra uyuyorum uyanıyorum babam bana kalabileceğim bir ev bulmuş oluyo o evin içi çok geniş oluyo evin devamı rehabilitasyon merkezi oluyo sonra içini geziyorum doktorlar hastalar oluyo içinde ben gezerken eşimde yanıma gelmiş oda benle geziyo anlamı ne acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir