Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Rehine Görmek

Rüyada rehine görmek neye alamet eder?

Rüyada rehine görmekSelamlar, rüyamda bir çatışmada idi ve düşman askerleri ile savaşıyoruz, yanımda hiç tanımadığım bir kişi vardı fakat bu kişi düşman değildi, onunla bir evin içerisindeydik. Bize bir pusu kurulmuştu ve biz pusudan kurtulmuştuk, pusudan sonra silah sesleri duyuldu, ben de yanımdaki arkadaşla düşmanlara otomatik silahla ateş ettim, iki tarafta çok kalabalıktı ama biz git gide azalıyorduk, ölen askerler gördüm.

Daha sonra bulunduğumuz evi bastılar, bizi rehin aldılar, bize silahla öyle bir şey sıktılar ki, o sıktıkları madde kişiyi önce bayıltıyor ve zamanla zehirleyerek öldürüyormuş. rehine olmak çok kötüydü, sonra yanımdaki arkadaş düşmanın elinden kaçtı, yanlarında bir tek ben rehine olarak kaldım, yalvardım “beni de bırakın” diye ama bırakmadılar, sonra biraz vakit geçince rüyamda annem bana  dışarıdan seslendi “oğlum yanıma gel” diye, bende düşmanlara “annem beni çağırıyor, gidebilir miyim” dedim, o zaman beni saldılar, bende fırsattan istifade ederek annemin yanına çıktım, sonra hep beraber hemen evimize gittik. Rüyadaki düşman asker başka bir ülkenin askerleriydi, yardımcı olup rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 25 yaşında evli erkeğim.

Rüyada rehine görmek yorumu

Şahin merhaba. Rüyanızda bir çok olay geçmekte ancak olayların hepsi hayal kırıklığı, sıkıntıyı işaret ederken rüyanın ana teması ise iş, kariyer, sağlık, ya da kişisel bir ilişkide aradığınızı bulamadığınızı göstermekte ve kendinizde hata aramayıp, hep başkalarında hata aradığınızı göstermektedir.

Rüyada bir rehine görmek, rüyayı gören insanın yaşamındaki fiziksel, ruhsal ya da duygusal bir durumun onun tüm gücünü tükettiğini gösterir, kişinin kendini halsiz ve çaresiz hissetmesine yol açtığını temsil eder. Rüyada rehin alınmak, rehin alındığını görmek kişinin içindeki gücü dengeli ve ihtiyaca göre harcaması, yarını düşünerek hareket etmesi gerektiğini anlatır. Rehine olmak, rehine olduğunu görmek insanın imkanlarını ve kaynaklarını sadece bir konuya harcayıp çok zor durumda kalabileceğine de işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir