Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Renkli Kitaplar Görmek

Rüyada renkli kitaplar görmek neye işarettir?

Rüyam çok kısaydı. 2 tane kitap vardı biri mavi renkliydi diğeri de kırmızıydı, ilk önce kırmızıyı okudum. Sonra maviye başladım. Bunların anlamı nedir?

Rüya ayrıntıları : kitap, kitaplar, mavi kitap, kırmızı kitap, kitap okuduğunu görmek

Rüyada renkli kitaplar görmek neye yorumlanır?

Rüyada kitap görmek, kitap okumak, kitap okuduğunu görmek; kişisel gelişimi, eğitimi ve güçlü olmak, yükselmek olarak yorumlanır. Renklerin anlamları için ise lütfen bakınız : mavi renk, kırmızı renk .

“Rüyada Renkli Kitaplar Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda kalın bir ansiklopedi cildi gibi bir kitap gördüm. Kitap kapalıydi, kapağı kahverengi idi, kapagin uzerinde bir şeyler yazılıydi, galiba kitabın adıydi. Büyük harflerle ve türkçe olarak yazılmıştı, uzun bir adı vardı sanki. Ancak ben ilk kelimesini net olarak gördüm. “EL GUZAR” yazıyordu. Devamını çocuğum beni uyandırdı için göremedim. Kitap elimde değildi. Sanki havada asılı veya havadan iniyor gibiydi. Ben 41 yaşında bir erkeğim. Bir ay kadar önce işten haksiz yere atildim. evliyim. şu an çok sıkıntılıyim.

Ömer merhaba, gördüğün rüya çok önemli bir mesaj veriyor gibi görünüyor. Bu mesajı anlamak için Guzar kelimesinin anlamını araştırmalı, Arapça da “El” takısının manasını öğrenmeli (İngilizce’deki the karşılığı olduğunu sanıyorum) ve bunların senin için ne ifade ettiğini araştırmalısın. Ben araştırdım ve sonuç hiç hoş olmadığı için buraya yazmıyorum.

Sevgili admin, rüyamdaki guzar kelimesini araştırdım.”Güzar” olarak bulabildim.O da “geçiş,beceren,halleden,yapan” gibi anlamları var.Arama motoruna kelimeyi yazdığımda ilk çıkan linkte,tasavvufta önemli bir kitap adı olarak “Güzar-ı Manevi” kitabı çıkıyor.Yani manevi geçiş olarak algıladım.Yanlış mıyım?Benim araştırmamda bunlar çıkıyor.

Rüyamda çok lüks bir kital mağazasına girmiştim ve kitap arıyordum. Derken ingilizce ve italyanca dil bilgisi kitaplarına bakmıştım. En sonunda da parlak siyah kapaklı ciltli bir kitaba bakmıştım ve okuyordum. Sarı saçlı bir kız ile alakalı olaylar içeren kitaptı. Mağazadan kitapları aldıktan sonra internetten de araştırma yapıp internet daha uygun diye karar vermiştim bayağı uzun bir seriydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir