Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Renkli Kuş Görmek

Rüyada renkli kuş ne demektir?

Merhaba, rüyamda evdeyim pencereden güzel bir, renkli kuş giriyor, ben çok seviniyorum. Ancak o sirada evde bir iri bir kedi varmiş. Hemen kuşa doğru gelip, kuşu ensesinden yakaliyor.

Ben buna çok sinirlenip, üzülüyorum ve kuşu kedinin elinden kurtariyorum. Sonrada elimde olan bir şeyle “ne olduğunu hatirlamiyorum” kediye devamli vurmaya başliyorum, kediye pek bir şey olmuyor, sadece korkup ürküyor ve uzaklaşiyor, uzaktan devamli kuşa bakiyor, tekrardan yakalamak için. Bende ona büyük bir nefretle bakiyorum. Acil yorumlarsaniz sevinirim, çok teşekkürler şimdiden. Gönderen: Güldane

Rüyada renkli kuş görmek tabiri

Güldane Merhaba, Rüyanızda gördüğünü o güzel kuş, renkli kuş alacağınız güzel bir haberi müjdelemektedir. Ancak rüyanızın bir diğer mesajı ise, alacağınız bu haber sonrasında olacak gelişmeleri kıskananlar olacağını, elde edeceğiniz kimi şeyleri elinizden almak isteyenler olacağını, onlarla mücadele etmek zorunda kalacağınızı simgelemektedir.

Lütfen gelişmeleri aşağıdaki yorum kısmına ekleyiniz. Ekleyeceğiniz bilgiler bizim için önemlidir. Rüyanın unsurları: pencere, pencerede kuş, güzel kuş, iri bir kedi, kedinin kuş yakaladığını görmek, kuş kurtarmak.

“Rüyada Renkli Kuş Görmek” için 5 yanıt

rüyamda arkadaşımın evine giriyorum,yerde küçük bir yılan var.terlikle o yıkanı 2 hamlede öldürüyorum 2 ye ayrılıyor.sonra cam kenarında daha küçük (solucan gibi) bir yılan daha görüyorum.daha sonra ayrılmak üzere olduğum eşim elimden tutuyor ve sokakta yürüyoruz.yerlerde ölmüş kafaları kopmuş yılanlar var.bir yere giriyoruz orda küçük bir küvet var bulanık su ile doluyor,içinde tek bir balık varmış,onu yakalamaya çalışarak oyun oynayacakmışız.ben bir kaç kere yakalıyorum balığı,sonra eşimin ve benim elimde ekmek beliriyor.katıksız ekmek yiyecekmişiz ancak eşim benim ekmeğimden ısırıyor.yorumlayabilirseniz sevinirim teşekkürler.

Rüyamda bir kavga görüyorum, serseriler birini öldürüyor diger bir gencide öldürecekken o genç güvercin oluyor ama kanadı kırık zar zor uçuyor ve ben onu kurtarıyorum.
Ne demek bu, öldürülen ve diger genc eskiden tanıdıgım birileriydi.

Rüyam da iki tane renkli güzel kuş gördüm ve onları yakalayıp beslemek istiyordum, balık ağı attım üzerlerine bir tane kuş uçtu ve birini yakaladım ve çok güzel bir kuştu.

Merhaba rüyamda küçük bir kuş mor mavi tonlarında küçük bir kuş yanıma geldi ben onu tuttum cok güzeldi ılkın bırakmak ıstemedım ama ölecegını düşündüğüm için bir süre sevdikten sonra onu tekrardan başından öpüp gökyüzüne saldım uçup gitti ve gökyüzünde kayboldu.

Rüyada eline kuş pislemesi
Merhaba rüyamda önce evin içine 2 kuş giriyor biri yeşil diğer beyaz kırmızı kardeşime onları babama söylememesini yoksa yakalayıp bırakmayacağını söylüyorum. Sonra kuşlar pencereden dışarı çıkıyorlar bende peşinden gidiyorum.Yeşil güzel bir alandayız beyaz kuş uzaklaşıyor.Yeşil kırmızılı kuşu çağırıyorum benden korkmuyor.Elime pisliyor ama beyaz bir pislik hiç tiksinmiyorum elimi temizliyorum yanıma çağırıyorum gelip avuç içime konuyor bende onu seviyorum sonra başından öpüyorum.Bu rüya ne anlama geliyor açıklayabilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir