Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Renkli Pencere Görmek

Rüyada renkli pencere neye işarettir?

Rüyamda okuldaydım fakat okulum değişmişti, pencereler renkli olmuş, badanası değişmiş, birden bir arkadaşımı gördüm adı Asude ve onun yanına gitmek istedim. Sıranın altında bir kaşarlı tost ve büyük bir şişe portakal suyu çıkardım. Sonra bizim okulumuzdan bir çocuk (başka bir sınıftan fakat benimle aynı yaşta ve bizim sınıfımızdaydı rüyada) bana yardım teklifinde bulundu. Şişeyi ona attım, aramızda bir sıra vardı enine. Oda yakaladı en öndeki sıraya geldikten sonra şişeyi geri istedim bana “tüh ya unutmadın mı” dedi, bende güldüm. Çocuk hafif kilolu ve gözlüklü.

Arkadaşım öğretmen masasının önündeki sırada oturuyordu. Ben yanına gittim tostu ve portakal suyunu öğretmen masasının önüne koydum. Sonra birden başka bir arkadaşım ( seher) ve bizim sınıftan iki tane erkek öğrenci geldi. Birini tanıyorum adı hakkı ama diğerini hatırlamıyorum. Sonra seher biraz uzaklaştı çünkü onların arasında bir şey geçmiş ve bitmişti. Seherin üzerinde siyah bir gömlek ve altında bir tişört vardı. Etek ve siyah çorap giymişti fakat çoraplar bilekte bitiyordu ve eteğinde turuncu siyah kareler vardı. Seher hakkıdan uzaklaşırken bende pantolonumun belindeki lastiğini sıkıyordum.

Benim ve asudenin üzerinde asker yeşili üniformalar vardı. Başka bir arkadaşım daha geldi sınıfa adı Ceyda geçen sene bizim okulumuzdaydı fakat kaydını başka bir okula aldırdı. Geldiğinde “ben kimim ki zaten, beni kim ne yapsın ki” gibi şeyler söyledi ve yerine oturdu. Birden sınıfa iki kişi girdi. İkisi de erkek fakat biri siyah saçlı ve orta yaşlı, uzun boylu diğeri ise ünlüydü adı Lucas Till. Diğer adam daha uzundu sınıfa girdiklerinde ben hemen kalktım elimde sadece bir parça ekmek vardı, onlar sınıfa girdi bende hemen kalktım bir ayağımı sıranın demirine diğer ayağımı öğretmen masasının durduğu kürsüye koydum fakat neredeyse düşüyordum ve siyah saçlı adam bu yeni öğretmeniniz dedi. Daha sonra ben “hiç ilgimi çekmedi” dedim ve ekmeği ağzıma attım.

Hemen ortanın en arka sırasına geçtim tahtaya bir şeyler yazıyor ve çiziyordu Lucas ve ben izlerken üstümde benim yorganım vardı. Ve kafamda da üst üst iki tane siyah şapka vardı üstteki polyesterti. Onu kafamdan indirdim ve kendime başka bir sıra aramaya başladım fakat hepsi doluydu asudenin yanı boştu ilk önce bir kız oturdu hiç tanımadığım daha sonra bir kız geldi o kız ilk okuldayken benim sınıf arkadaşımdı pek sevmezdim daha sonra ceyda nın oturduğu sırada bir kişilik daha yer vardı fakat çok üşendim ve kalkmadım. Sıradayken hiç bir şey duyamadığımı fark ettim. Biraz ileri kaydım ve dinlemeye başladım. Baktım ki tahtada yazan bir grup kelimeyi diğer grup kelime ve çizimle eşleştiriyorlar. Hoca sırayla kaldırmaya başladı herkes bir şeyler söyledi. Sıralarda oturan çoğu kişiyi tanımıyordum. Ben orta sıranın en arkasındaydım. Sıra tam bana geldi ki orada uyandım.
16, Kadın, Bekar, Öğrenci, Hiç bir fikri yok.

Rüyada renkli pencere görmek yorumu

Aybuge merhaba,
Normalde bu rüyayı silmem gerekiyordu ama sen sitemizi beğenen birisi olduğu için ve emek verip, zaman harcayarak bunları yazdığın için bende sana bir ödül vermek istedim ve rüyanı silmedim. Lütfen bu rüyayı 5 yıl ve 10 sonra yeniden oku, sahip olduğun gelişimin farkına var. Lütfen bunu yap.

Rüyada renkli pencere görmek gerçek yaşamınızda gizlemek istediğiniz bir şeyler olduğunu ifade eder, açık renkli pencereler ise bir kayıp veya gizlemek istediğiniz kimi şeylerin açığa çıkmasını simgeler. Bu konuda rüyada pencere görmek sayfasındaki diğer açıklamalar ilginizi çekebilir.

“Rüyada Renkli Pencere Görmek” için 2 yanıt

Rüyada pencere görmek kişinin hayata bakışını gösterir ve hayata nasıl baktığı konusunda mesaj verir, penceredeki eylemle bilikte değerlendirilir. Pencerelerin alev aldığını görmek sizin artık bazı negatif duygu ve düşüncelerden arınıp hayata başka bir açıdan bakmaya başlayacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir