Rüyada Renkli Tarak Görmek

Rüyada renkli tarak görmek neye çıkar?

Merhaba ben Hollandadan Batuhan. Birkac gün önce bir rüya gormustum. Rüyamda bagdas kurmus, birisiyle aramizdaki duran iki farkli renkte olan taraklara bakiyoruz ve kendi aramızda konusuyoruz. Sanirim karsimda oturan kişi benim bir arkadasimdi ve hatirladigima gore taragin biri lacivert veya siyahtı ve diğeri beyazdi. Bunun anlamini çok merak ediyorum ve sizden bir yanıt bekliyorum. Cevabi benim bu mailime geri yollarsaniz çok sevinirim, cunki sitenizde bulamayabilirim. Simdiden tesekkurler, Batuhan.

Rüyada renkli tarak görmek yorumu

Batuhan merhaba. Sizin rüyanız gibi düzgün cümlelerle yazılmış, zarif, güzel, anlamlı rüyaları gördükçe mutlu oluyorum ve size teşekkür ediyorum. Rüyanız büyük ihtimalle iş hayatınızda kimi şeyleri yoluna koymak veya yeniden düzenlemek için bir karar verme aşamasında olduğunuzu simgelemektedir.

Önünüzde iki seçenek var. Birincisi kolay, açık, net, risksiz yöntem. Diğer ise biraz zor, tam net değil, kimi rikler taşımakta. İkinci alternatifi tercih etmeyi düşünmüşsünüz ancak kararsız kalmışınız ( lacivert – siyah hatırlamamanız ). Rüyanın ana unsurları: lacivert tarak, siyah tarak, beyaz tarak.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir