Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek ne demektir?

Ben rüyamda renkli yılan gördüm çok korktum, güya bahçeli bir evim varmış, bekçi koymuşum ben gidip gelene kadar beklemesi için, evde bebeğimi bırakmışım ama ben bekarım ve öğrenciyim, çocuğum yok, kız kardeşimi görüyorum bebeğim olarak, onu korumaya çalışıyorum. Yılanlardan kaçıyorum, onları öldürmeye çalışıyorum falan pembe rengi ağırlıklı bir yılandı.

Hayra çıksın inşAllah. Lütfen yorumlarınızı ve bilgilerinizi tez (çabuk) zamanda benimle paylaşın. Kendimi iyi hissetmiyorum. Geçenlerde bir rüya gördüm tabiri evlenmeme işaret ediyor ama hiç bilmiyorum alakasız gibi. Gönderen Elif.

Rüyada renkli yılan görmek neye yorulur?

Rüyada renkli yılan görmek görülen yılanların renkleri özel anlamlar taşır. Aşağıda en yaygın yılan renkleri açıklanmıştır. Rüyada yeşil yılan Büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifade eder. Rüyada Mavi yılan manevi güç sayesinde iyileşme, gelişme gösterir. Rüyada sarı yılan hastalık, sağlık sorunlarına işaret eder. Rüyada siyah yılan çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğunu ifade eder. Rüyada beyaz yılan olumsuz tutumların değişmeye başladığını simgeler. Rüyada gri yılan Karamsarlık ve hayatınızdaki coşku eksikliğini, durağanlığı gösterir. Rüyada kırmızı yılan kişisel gelişim eksikliğini ifade eder. Boz yılan görmek, boz rengi yılanlar toprağı işaret eder. Toprağa basmanızı, dokunmayı, üzerinizdeki negatif enerji toprağa akıtıp, hafiflemek, rahatlamak gerektiğini simgeler.Rüyada karışık renkli, alacalı yılan görmek gerçek yaşamınızda hareketlerinize, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiği işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Renkli Yılan Görmek” için 9 yanıt

Rüyada portakal renginde yılan görmek
Selam, rüyamda portakal renginde bir yılan gördüm, ayağımın yanına kadar geldi ve bende ısırmasın diye masaya çıktım, o anda uyanmışım ne anlama geliyor acaba?

Rüyada yanında yılan yattığını görmek
Rüyada uyurken yanında yatan sarılı yeşilli sakince upuzun yatan yılan görmek ne anlama geliyor?

Rüyada yılanın boynunu koparmak
Rüyamda sarı siyah ve iri bir yılan çöreklenmiş ve şaha kalkmıştı, bir vuruşta boynunu kopardım acaba anlamı nedir?

Rüyada bacağını yılan ısırması
Rüyamda sarıya yakın bir yeşil yılan beni bacağımdan ısırdı, onu aldım fırlattım, kaçtı gitti, bacağım hiç acımadı ve zehirlenmedim. Bu rüyanın tabirini hemen yaparsanız çok sevinirim.

Rüyada turuncu yılan görmek
Rüyamda bulunduğum yerleri daha önce hiç görmedim, büyük bir ev ve evin içinde sürekli gördüğüm farklı renklerde yılan vardı, daha sonra dışarıda ve gittiğim neredeyse her yerde yılanlar vardi. Bir tanesi koyu turuncuydu ve birden lacivert bir renge büründü, korkuyordum fakat öldürmeye de çalışıyordum. Anlamı nedir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada namaz kılan yılan görmek
Selam rüyamda kiremit renkli bir yılan gördüm, bu kulakları olan baya büyüktü fakat bir cam küvez gibi yerde namaz kılıyordu, onu görünce korktum ve hemen uzaklaştım, namaz kılan yılan görmek ne anlama geliyor, rengi de ne kırmızı ne pembeydi orta bir renkti daha çok kiremit rengine benziyordu, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada siyah beyaz yılan görmek
Rüyamda evimizin içinde başı 30 cm kadar, siyah diğer kısımları çok uzun bembeyaz bir yılan evimizin duvarının inine çekilerek saklandı, ben vurmak istedim sonra niçin vurayım dedim, bak çok sakin bir şeye karışmıyor ama çok korktum yinede, ne anlama gelir?

Ruyada gorulen yilan dusman anlamina gelir ama sizin en sevdiginiz arkadasiniz oldugu icin onu iyilestirmeye calistirmis olabilirsiniz. Ne olur ne olmaz siz yinede dikkatli olun cunku hic belli olmuyor. Bol bol dua okuyun sizi korumasi icin.

Ruyamda eski sevgilimle evleniyomusum. Sonra annesiyle cok iyi geciniyom ama annesinin yilani oldugunu goruyorum, mavi ve yesil iki renkli yilan ama yilan beni sokmuyor, sonra esim “sana bi suprizim var cok istedigin birinden” diyor, anneside bana hic kotu davranmiyor, ruyami yorumlarsaniz tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir