Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Reşat Altını Görmek

Rüyada reşat altını görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda iş yerinden bir müdür ziyafet veriyor, yanında da bir sürü reşat altını var, herkes alıyor, bende çok aldığımı düşünüyorum fakat kendimi birden evde yattığım odamda buluyorum, cebime bir bakıyorum 2 tane var. Sonra gitgide çoğalıyor. Daha sonra altın yüzüğümü satmaya gidiyorum ki böyle bir şey var aklımda tek taş alacakmışım. oradan sonrasını hatırlamıyorum. Lütfen rüyamın açıklamasını yapar mısınız? Teşekkür ederim.

Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: nötr
Anahtar kelimeler:müdür, ziyafet,reşat altını,altın

Rüyada reşat altını görmek ne demektir?

Rüyanız hakkında bilgiyi altın görmek rüya tabiri adresinde bulabilir, oradaki bilgilerle içinde bulunduğunuz durumu bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını tespit edebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Reşat Altını Görmek” için 4 yanıt

ben ruyamda yolda giderken reşat altını buluyorum ve sahibıne verıyorum anlamı nedır.

Neslihan merhaba,
İyi ki rüyanda altınları almadan oradan çıkmışsın. Çünkü rüyada Altın bulmak zarara uğramaya, gam ve keder işaret eder. Onları almamak, zarara uğramak veya kederden kurtulduğuna delalettir.

ben rüyam da olmuş dedemin evimiz e gelip yastığa bir reşat altıni taktiğini görüyorum anlamını merak ettim yorumlar iseniz sevinir im

Merhabalar. Ruyamda 20 ye yakin resat altin I gordum. Hepsini dagitmamiz gerikiyordu.dagitiyorduk cocuklardi sanirim verdiyimiz kisiler. Birtanesini koltugun kenarinda esimin yaninda gordum. Ona soylemeden elime aldim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir