Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada resepsiyon görmek

Rüyada resepsiyon görmek neye delalettir?

Selamlar, gördüğüm rüyayı yorumlarsanız sevinirim saygılar. Bir resepsiyona gitmişiz ve bu resmi resepsiyonda bir köpek yanıma geliyor, bu köpek yeğenimin imiş, onu seviyorum, okşuyorum ve onunla konuşuyorum, oda bana cevap olarak ufak konuşmalar yapıyor. Lütfen söyler misiniz rüyada köpekle konuştuğunu görmek ne anlama gelir? (not: köpek beyaz ve büyüktü)

Rüyada resepsiyon görmek yorumu

Serap selam, sen köpekle konuşmak ne demektir diye soruyorsun ama aslında gördüğün rüyanın iki ana unsuru var; resepsiyona katılmak ve köpekle konuşmak, onu sevmek.

Rüyada resepsiyon görmek rüyayı gören kişinin birleri tarafından değerlendirildiğini ve onun hakkında bir karar vereceklerini işaret eder, resepsiyonun özellikleri (neşeli, güzel ve temiz ortam olup olmaması gibi) bu karar hakkında ipuçları verir. Rüyada bir resepsiyona katıldığını görmek kişinin yakın bir zamanda bir toplantıya katılacağını ve resmiyet, eğlence, nişan veya sosyal aktivite konusunda yeni tecrübeler edineceğini temsil eder. Resepsiyon verdiğini görmek rüya sahibinin şu anda memnuniyet duyguları yaşamakta olduğunu temsil eder.

Rüyada köpekle konuştuğunu ve onu sevdiğini görmen ise gerçek hayatında bazı karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunu veya bazı alışkanlıklarını gizlemeye çalıştığını simgelemektedir. Ancak bunlar masum sayılabilecek şeylerdir ( köpeğin beyaz olması bunu işaret etmekte ) ve bu huyunuza devam ederseniz ileride başınıza büyük sorunlar açabilir demektedir. ( büyük köpek ).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir